Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Giraffe Club vagy BAby Design...

Giraffe Club vagy BAby Design kocsi? Érveket és ellenérveket várnék tőletek, tapasztalt anyukák! Nagy segítség lenne!

Figyelt kérdés
Külön-külön már olvastam véleményeket a 2 márkáról,de még mindig nem tudom eldönteni melyik lenne a jobb választás. :(
2010. júl. 3. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én csak a Giraffe Clubról tudk irni. Ezt írtam egy válaszban a multkor:


"Február óta használjuk. Nekem fontos volt, hogy a tolókar átfordítható legyen, de most viszont állandóan normál állapotban használom. Vagy egy kis ablakocska a kupoláján azon szoktam ránézni a babára. Egyébként, ha átfordítod tényleg kicsit nehezebb tolni,és akkor nehezebb fordul is mert akkor a hátsó kerekek a bolygósítottak, de pl. a férjem és anyám mindig úgy tologatják. (pedig a férjemnek 46-os a lába) A kerekekkel nem volt eddig semmi gond és nem is kicsik egyáltalán. Rűadásul gmisak íy em ráznak a járdán. ( a hátsó átmérője 22 cm az első bolygósítottaké pedig 20cm) A Peg Perego kerekei pl. sokkal kisebbek. Sokat kirándulunk hétvégén és pl. Szentendrén a macskaköveken simán toltam a fiam szeme se rebbent úgy aludt tovább. Még élvezi is. Kiskereű nálam is ki volt zárva. Elég széles a babakocsi a fiam kényelmesen elfér benne. Teljesen vízszintesre dönthető. Van lábzsák. A hordozót rá lehet pattintani a kocsira. Egyébként nem szerettünk volna 3 funkciós babakocsit ( a mózesre nem volt szükségünk, viszont autósülés fontos volt) ezért elsősorban Travel System fajták között válogattunk. Megmondom őszintén hogy a Top rider és Pierre Cardin (stb) anyaga és kivitelezése sokkal rosszabb, mint ezé. Elég jó anyagokból készült. Jól néz ki élőbe is nem csak a képeken, mint többsége a babakocsiknak. Nagyon könnyű összecsukni. Mi egyébként sokat járkálunk autóval és mindig visszük a babakocsit is, még akkor is, ha apa nélkül megyek, mert egyik kezemben tudom a hordozóban vinni a babát a másik kezemmel meg húzom magam után az összecsukott babakocsit. Viszonylag könnyű (bár nem a legkönnyebb)."

Szóval én meg vagyok vele elégedve és ajánlani tudom.


Még annyi hogy nagyon jó árban van és igényes tényleg nem olyan kivitel mint pl. a Top rider ami szerintem tök gagyi. Nekem szebb kocsi mint a Baby design. Meg a kerekei is jobbak. Nekem stabilabbnak tűnt.


Persze szem előtt kell tartani azt is hogy nekek mi a fontos. Ha van kérdésed szívesen segítek. (más majd biztos ír a Baby designről is :-))

2010. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nagyon hasonló mind a kettö.Ezért is mutatok egy harmadikat:-D Szerintetek ez milyen???

[link]

2010. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igaz ez lapra szerelhetö0meg hátul nem duplakerekü.

Az számít???

2010. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is Giraffe Club volt (SH 269A), és maximálisan meg voltunk vele elégedve, nagyon bírta a strapát, egy éves koráig nyúztuk, és semmi baja nem volt. Az egyik előttem író nagyon jól leírta az előnyeit, még annyit tennék hozzá, hogy a lábzsákkal jól lehetett téliesíteni, nagyon könnyen lehetett vele közlekedni, egy kézzel is remekül lehetett irányítani, és egy nagybevásárlásnyi cuccot haza tudtam hozni vele a hipermarketből gyerekkel együtt:) Az ára is jó, én abszolút ajánlom.
2010. júl. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!