Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért érzem ugy hogy engem...

Miért érzem ugy hogy engem nem annyira szeretnek a gyerekeim?

Figyelt kérdés
Van két 10hónapos babám,néha ugy érzem engem annyira nem szeretnek. Reggel mikor felébrednek és.meglátnak magy misoly van az arcukon,napközben is elmosolyodnak,lényegében nap 24 órájában velem vannka. De ol ha megérkeznek a nagyszülök vagy apuka haza ér munkávol ugy örülnek nekik sikitoznak vigyorognak,pesrez ök az a fél ora alatt foéyamatosan játszanak velük,én azért neü örülpk ha egy picit elvannak maguk addig is szusszannok. Meg legnagyobb hisztit velem viszok vlgbe,pkáne ha enni kell az egyik nyugodtan eszik még a násik feszt hisztizik. Amúgy ho és nem sirps babák csak néha ugy érzem engem nem szeretnek annyira. Nincs az sem ha a mama tata dajkálja őket,akkor nyújtanék a kezükez felém h vegyem el őket. Igazság szerint nem vagyok oda azért h ennyire rajonganak értük a gyerekek,holott azt a kis időt vannak velük amog jo a kedvük aztán ök elfáradnak tőlük és passzolják le nekem,üeg mindnenbe bele akarnak okoskodni..
2019. márc. 25. 19:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel hogy lehet gyereket vállalni? Egyedül tényleg nem tudtál rájönni, hogy az újdonságnak örülnek?
2019. márc. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet hogy mivel csak naponta oárszor látják ölet azért örülnek annyira nekik.
2019. márc. 27. 05:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!