Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos és szinte egész nap...

2 hónapos és szinte egész nap alszik. Normális?

Figyelt kérdés

Nem minden nap, de minden 2. vagy 3. nap szinte egész nap alszik.

Ma reggel 8 körül ébredt majd 10-től délig aludt, délután pedig 3-tól, 6-kor én ébresztettem, de alig bírt ébren maradni. 7-kor megfürdettük, negyed 8-tól ismét alszik.

Jelent ez valami rosszat?


2019. márc. 31. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegnap is ma is nagyon sokat aludt. Szintèn 2 hónapos.
2019. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így oké, nálunk is voltak alvós napok, viszont a lányom 1 hetesen tényleg beteg lett, húgyúti fertőzést kapott, akkor azonnal kórházba vittük, onnan lehetett észrevenni, hogy etetésre sem kelt fel, nem evett, gyakorlatilag nem volt ébreszthetö, a gyerekdokit hívtam és ő mondta, hogy vigyük be. Önmagában az, hogy sokat alszik, ilyen kicsi csecsemőnél szerintem nem baj.
2019. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a sok alvás mellett hízik is akkor nem hiszem hogy gond lenne. Ha nem gyarapodna megfelelően akkor javasolt lehet egy kardiológiai vizsgálat. Unokatestvérem kisfia fáradékony volt ( sokat aludt) és nagyon keveset hízott. Elvitték orvoshoz és sajnos beigazolódott hogy sziv fejlődési rendellenessége van.
2019. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!