Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak kézben/ ölben/ mellkason...

Csak kézben/ ölben/ mellkason alvó újszülöttek anyukai, mikor váltak le a babák? Mikor jött el az idő, hogy kisagyban is tudtak aludni valamennyit?

Figyelt kérdés
Főleg napközben érdekel mert kriminalisak a nappajaink. Nem tudom egy percre se letenni. Nagyon igényli a kozelseget, nehezen adaptalodik. De már nagyon fáradt vagyok.
2019. ápr. 2. 17:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hordozom én amennyit tudom bondolinoban, de faj tőle a vállam meg a nyakam és több óra után a derekam is. 8 hetes és már majdnem 7 kilo...
2019. ápr. 6. 11:18
 12/17 anonim ***** válasza:
Elől hordozod? Mert rakhatod hátra is már.
2019. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem kis súllyal született a 2. babám, tápszeres volt- (az első és harmadik gyerekem is, mert sajnos egy csepp tejem sem volt...) szóval ő éjszaka aludt- végig szinte, csak enni ébredt fel, de napközben csak mellkason-kézben volt el. Nem feltétlenül én kellettem neki, apa, nagymamák is jók voltak. De kb 2hónaposan ez egyik napról a másikra megszűnt. Onnantól tök jól elvolt anélkül is, hogy állandóan ölben lenne. Akkor már kezdett nézelődni, meg figyelgeni. :) Kitartást!
2019. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, aludni is le tudtad tenni napközben is?
2019. ápr. 6. 16:26
 15/17 A kérdező kommentje:
12# nem tudom h kell hatra kötni :( plusz mivan ha elkezd sirni?
2019. ápr. 6. 16:27
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha előre megkötötted, hátra is ugyan olyan, menni fog! Ott is jó helyen lesz, érzi a tested melegét, az illatodat. Nincs hordozós klub a közelben? Ott segíteni fognak.
2019. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

13-as vagyok,

napközben csak rövideket aludt egyedül a picur, de ha vki mellkasán volt, akkor bármeddig. :) Éjszakát egy hónapos korától végigaludta úgy,ahogy akkor volt 3,4kg. :)

2019. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!