Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha le fejem az anyatejet...

Ha le fejem az anyatejet anyatejgyujto zacskoba de a baba egyszerre csak a felet issza majd meg, akkor kibonthatonthatom, konthetem amennyi kell belole es vissza lehet tenni lezarva a maradekot a hutobe?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 5. 14:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szoptatási tanácsadó nem tud segíteni? Nekem se fogadta el a cicit a baba, csak üveget, aztán hívtam tanácsadót, és 4 hetes korától már cicizik!


Kérdésre válaszolva, én sose tettem úgy vissza a hűtőbe, csak 50-60mlket tettem egy zacsiba.

2019. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11es valaszolonak, akkor par orara kint hagyhatom szobahomersekleten a zacsiba? :)
2019. ápr. 5. 18:14
 13/19 A kérdező kommentje:
Es milyen tanacsot adott? Hogy elfogadja a cicit?
2019. ápr. 5. 18:14
 14/19 anonim ***** válasza:

Mert aztán eggyel több dolgot beledobni a sterilizálóba kva megterhelő dolog.

Cserébe nem kell raklapszám venni a zacskókat, meg öntögetni. Ráadásul az anyatejtároló palack a legtöbb márkánál cumisüvegként is funkcionál.

De tényleg te vagy az okos. ;)

2019. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ja mi itt magyarba térdig jarunk a műanyagba, ami meg nem fér el az utcán, azt gyűjtőkocsi szállítja tengerhez hogy beledobja. Nekem is feltűnt az összes zacsi amit a bálna gyomrából kiszedtek Made in Hungary feliratos volt és ilyen anyatejgyűjtő zacskók voltak. Kamionszám hordjuk a műanyagot az óceánhoz.

Komolyan ez a legalja ami egy távolba szakadt hazánkfia száján kijött. Mit itt kérdezgetsz, mi a gond nem beszéled a nyelvüket vagy nem allnak szóba veled az ottaniak? Ők biztos megmondanák mit tegyél, mi itt magyarba nem tudhassuk mi a szokás külföldön.

2019. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Tokeletesen beszelem es szerencsere egy aktulis csoportba kaptam rendes valaszt. Tobb helyre is kiirtam hogy minel hamarabb legyen valaszom :) az a szegyen amit ti irtok itt... kicsit magatokba kene nezni. Es igen nehez mert nincs sterilizalom csak kifozeses modszer es 4 napos csasgarral eleg nehez egyedul lenni es felkelni minden uvegnel :) akiktol kaptam ertelmes valaszokat azoknak koszonom.
2019. ápr. 5. 19:24
 17/19 anonim ***** válasza:

#11es vagyok, én úgy csináltam, hogy lefejtem az 50-60mlt, zacsiba fagyóba/hűtőbe, egyszerre többet tudtam fejni. Kajáláshoz kivettem egy adagot, ami megmaradt a kajcsiból, azt még max 1-2 órára kint hagytam, ha esetleg kérne de kidobtam máskülönben.


Az én babámat születés után csak cumisüveggel tudtam etetni, így amikor már szoptatni próbáltam, hiába erőlködtem, megszokta a cumisüveget. Ezért hívtam a tanácsadót. Kijött, megmutatta a jó technikákat, babának is segitett bimbóra találni, nekem is hogyan tartsam, és időbe telik, hisz a babának is meg kell tanulnia, neked is.

2019. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Kodzonom szepen a valaszod :)
2019. ápr. 5. 19:31
 19/19 anonim ***** válasza:

Hogy mik történnek 4 nap alatt ott külhonban....4 napos császár=4 napos a gyerek.

Ezalatt sokat!!! voltatok kórházban, intenzíven, cumizavaros lett a gyerek mert tömték. Aztán eleinte sterilizáltál most meg már zacskót szoktál használni.

Igaz a sterilizálást többen csináltátok, de mára egyedül maradtatatok.

Mindez 4 nap alatt történt. Császár után 3. nap lövell be a tej. 4 nap alatt nem alakulhattak ki szokások. 4 nap alatt meg sem próbálhattad nagyon a szoptatást, plane ha tekintetbe veszem hogy sokat voltatatok kórházban, mennyi külföldön a sok? Tuti több mint egy, ha két napot, akkor ez a második napotok? Ha első nap sterilizaltatok, ma meg zacskót használtál. Olyan nagyon sok zacskó sem fogyhatott. Meg nem is vonhatsz le messzemenő következtetéseket 1 nap után.

2019. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!