Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez szepa szorongas vagy...

Ez szepa szorongas vagy valami mas?

Figyelt kérdés

Kisfiam hetek óta sir ha leteszem, ha elmegyek egy masodpercre, hiaba lát, nem elég neki, kézben kell lennie, máskülönben sikít, senki mast nem tür meg csak engem es az apjat, a sajat nagyanyja felveszi és ugy sikit/ordit mint akit ölnek. Azt hittem idővel jobb lesz, de nem...

Mar jo par hete tart ez, még csak 7 honapos, elvagyok keseredve, nincs egy nyugodt percem, es mindenki engem hibaztat hogy elrontottam a gyereket...


2019. ápr. 10. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amint elindul (mászik) jobb lesz. Nálunk legalábbis így volt.

Szegény most még korlátozva van, nem tud utánad menni vagy az akaratát teljesíteni. Nem mellesleg valószínű rájött, hogy külön élet vagytok. Hidd el, egy kis idő és elmúlik!

2019. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is úgy volt ahigy az első válaszoló írja, ahogy elkezdett kúszni sokkal jobb lett. 6 hónapos kora körül kezdődött ez a lányomnál. A barátnőmön és anyukámon kívül senki nem tudja megfogni mert visìt apa vagy anya után. Még anyósom sem, pedig ugyan annyit talalkozik mindkét mamával.
2019. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kicsit később jött, de igen ez szepa lesz. 1,5-2 hónap alatt kopott ki a fiamnál teljesen. Azóta vannak hullámvölgyeket vagy inkább rossz napok, de annyira mint akkor volt nem durva.
2019. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!