Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babámmal kapcsolatb...

10 hónapos babámmal kapcsolatban adnál tanácsot?

Figyelt kérdés
Leválasztottuk a nappalit a konyhától (így is nyitott ),hogy ott tudjon mászni a babám ,de ha kimegyek és nem lát csak hallja a hangomat ,észvesztően tud sírni úgy hogy egész beleizzad !Hiába vannak elől a játékai ott tombol ,míg be nem megyek ! Mit csináljak ?
2010. júl. 5. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ez normális, én mindig vittem magammal mindenhová. Még a wc-re is jönni akar velem, pedig már 20 hós. Ez természetes. Én nem nevelem át, hogy játszon egyedül, és hagyjon békén. Persze néha jobb volna, de ő az árnyékom. Próbálok meglógni, de ha észerevszi, szalad utánam. Vigyed magaddal ahová csak tudod. Így alakul ki a kötődés.
2010. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudok tőle megszabadulni, ha ebédet akarok neki főzni, hogy bekapcsolom neki a Minimaxos gyerekdalok DVD-t, attól megnyugszik, tapsol és jól el van.
2010. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A pszichológia ezt hivja a "nyolchónaposok szorongásának", természetes, hogy a Babád kétségbe esik, ha nem lát :-)

Légy vele türelmes, szólj hozzá hangosan, ha éppen nem tudsz hozzá menni, de érezze, hogy nincs magára hagyva, hogy "anya megvan akkor is, ha egy kicsit várnom kell rá".

Majd elmúlik ez az időszak is, csak át kell vészelni. Ha egy rövid ideig sir, az nem baj (neked is vannak szükségleteid, dolgaid, amiket muszáj megoldani), de tudja, érezze azt, hogy ott vagy, és mindjárt jössz.

2010. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém pont 7,5hónapos és nála most alakult mégcsak ki kb1-2hónapja. Egészen kis anyufüggő :DDD szegény apja meg ha megpuszilna minket szopi közben akkor nagyon csúnya nézést kap és húza el előle a cicim :DDDD
2010. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez normális, valóban szeparációs szorongásnak hívják, olvasd el itt, hogyan lehet átvészelni: [link]
2010. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!