Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hónapos babával bevállalnátok...

7hónapos babával bevállalnátok egy 1 hetes balatoni nyaralást?

Figyelt kérdés
Aug.végére kaptunk egy ingyenes nyaralást, de nem tudom, hogy ilyen kicsi babával lehetne e élvezni...
2019. máj. 1. 13:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
51%
Persze h mennek. Nyilván a gyerek igénye és napirendje szerint alakulnanak a napok. 5hetes volt a fiam mikor Hévízre mentünk. Gyönyörű tavaszi idő, sok séta, a többi kint otthon. Civi cici cici... Ettünk és pihentünk mi is már amennyit lehet egy 5hetes mellett. De együtt volt a család, és nem kellett az otthoni dolgokkal foglalkozni. Most szeptemberben szülök, jövő nyáron simán megyünk, sztem repülővel is.
2019. máj. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
50%
Én is csatlakozom azokhoz akik az igenre szavahnak, én biztos elmennék. Én is ennyi idős voltam körülbelül amikor először vittek a szüleim Balatonra, és mindig nagy boldogan emlékszenek vissza rá. Mi is mentünk a párommal, 1 éves volt akkor a kisfiunk, természetesen nem az a legnagyobb kikapcsolódás, ha gyerekkel vagy, mert a baba körüli teendők zöme ott is megmarad, de mégiscsak kevesebb a dolgod, és véleményem szerint mindezt Balatonnál tenni sokkal élvezetesebb mint a megszokott pár szobában:)
2019. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tényleg aki lepontoz minden nyaralóst, az nem mutatná meg magát és írna 1-2 ellenérvet?
2019. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!