Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hónapos babával bevállalnátok...

7hónapos babával bevállalnátok egy 1 hetes balatoni nyaralást?

Figyelt kérdés
Aug.végére kaptunk egy ingyenes nyaralást, de nem tudom, hogy ilyen kicsi babával lehetne e élvezni...
2019. máj. 1. 13:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
12%
10-es vagyok, azt meg hozza kell tennem, hogy amugy nem vagyunk nagy utazosok gyerek ota, mert 3 evig rengeteget ebredt, a kocsiban utazva pedig sokat sirt 2 eves koraig, viszont kulfoldon elunk, es 3-4 havonta hazalatogatunk. Minden ilyen alkalom nagy elmeny a gyerekunknek minden nyugjevel egyutt, es altalaban nekunk is.
2019. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
64%
A napokban fog születni a második kislányunk, mi tervezetten megyünk már július-augusztusban a Balatonra ismerősökhöz nyaralni. Külön lakrészünk lesz, nem fogunk zavarni senkit. Az első gyermekünk is áprilisi, vele is voltunk ilyen picinek és semmi baj nem volt, imádtuk minden percét.
2019. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
66%

Menjetek! 4 hónapos volt a fiunk mikor elmentünk először egy hetre wellnessezni szuper feltoltodes volt.


Nyáron is megyünk a 22 hónapos naggyal és a 3 hos ikrekkel is.


Nyilván nem ugyanolyan mint a gyerekek elott, de nagyban rajtatok múlik, hogy elitek meg.


Jó pihenést

2019. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
63%
Tudnám miért van lepontozva mindenki, aki azt mondja hogy elmenne?
2019. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne lehetne élvezni? :o Tavaly 5 hetet töltöttünk a balatonon, kétszer kettőt és egyszer egyet, a babánk a legelsőnél 2 hónapos és 1 hetes volt és imádtuk. Kirándultunk, fürödtünk, minden.
2019. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%

Miért csinálná ugyan azt, mint otthon? Miért ne lehetne élvezni a nyaralást gyerekkel? Én azóta élvezem csak igazán, mióta ő is van.

Mindig szállodába megyünk, kapunk reggelit, ebédet, vacsorát, ki is takarítanak. 7 hónapos kora óta járunk nyaralni/wellnessezni! Nagyon élvezi! Annyi, hogy megyek utána, persze, de ez mellett semmi más dolgom nincs. Nagyon jókat alszik mindenhol! Így hozzá is szokott, hogy máshol is tud aludni.

Most 2,5 éves, pont a hétvégén mondta, hogy menjünk nyaralni😁

Menjetek csak nyugodtan kérdező!

2019. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
52%

Hotelba? All inclusive? Biztos, hogy mennék. Voltunk is amikor ennyi idős volt az első gyerekünk, amikor a kisebb akkor is.

(Balatonnál lakunk, minden nap voltam a gyerekekkel fürdeni amikor a kicsi ennyi idős volt.)

2019. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%
Úgy látom, még mindig többségben vannak azok, akik két saroknyinál messzebb nem hajlandók menni a gyerek ötéves koráig. Csak tudnám, miért kell lepontozni mindenkit aki másképp gondolja.
2019. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%

Mi is megyünk augusztus végén, pont 7 hónapos lesz a kisfiunk. Ingyen, mert családi nyaraló, csak 4 napra vállaljuk be. :)

Szerintem nem lesz baj, csak a rendszert tartsátok be és minden jó lesz (séta, fürdetés, ilyenek).

2019. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
84%
Persze, megyünk is augusztusban, pont 7 hós lesz a kicsi. A 4 éves nagyot azért nem zárhatom be a házba egész nyárra... Meg amúgy is, én élvezem velük is, tökre nem igaz, hogy ugyanazt csinálom, amit otthon. Nem főzök, nem mosok, nem takarítok, csak élvezem a családdal töltött időt.
2019. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!