Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fokban altatjátok a babátok?

Hány fokban altatjátok a babátok?

Figyelt kérdés
Én éjszaka leveszem a termosztátot 20 fokra, hát kb hajnalra hűl le annyira, addig olyan 21-22 fok van. Erre azt mondta a gyermekorvos, hogy kevés egy 3hónapos babának. Persze betakarva alszik.
2019. máj. 5. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Mi 1 hónapja szenvedünk a náthával pici babámnál.Magán gyerekorvosunk aki profi a szakmájában mondta hogy 19-20 fokban kellene aludni a picinek. Inkább jobban be kell öltöztetni. Mondjuk nálunk sincs olyan hűvös,(19 fokban már fázok azért) de szerintem te nagyon jól csinálod!
2019. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20 fokig fűtünk télen, annál melegebb max fürdéshez van, akkor 21-22.
2019. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
19-20 Fok az ideális minél több , annál jobban növeli a bölcső halál kockázatát. Ez egy annyira alap dolog, nem is értema gyerekorvost, nem járt ez iskolába??
2019. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

19-20 fok van nalunk futesi szezonban (nyaron tobb valamivel, mert nem legkondizunk, de nem is Magyarorszagon elunk, szoval nincs kanikula).

Mindharom gyerekem osz vegen/tel elejen szuletett, szoval pici koruktol ebben alszanak es szeretik. Nem is betegesek.

Szerintem jol csinalod. Idosebb az orvos, aki mondta?

2019. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom, miért mondta ezt a gyerekorvos, de teljesen jó, ahogy csinálod. Ne változtass rajta!
2019. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
23-24 fok van, DE nem fűtünk már 2 hónapja.
2019. máj. 6. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

18-19 fok volt télen, most 20 fok van fűtés nélkül.

Újszülöttként se fűtöttünk be melegebbre.

Nyáron sajnos felmelegszik a lakás 26-27 fokra, alig bírunk aludni, borzalmas olyan hőségben létezni.

2019. máj. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!