Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Kislányom megkóstolt egy cigi csikket menjünk az orvoshoz, lehet valami baja?

El sem tudom képzelni honnan szedte mikor egyikünk sem cigizik. Egy pillanatra nem figyeltem mikor készítettem a tízórait neki. Megláttám rögtön kimostam a száját és a dohányt vissza is sikerült szedni mielőtt lenyelte volna. Bocsi hogy össze vissza irok nagyon ideges vagyok. 8 hónapos

2019. máj. 16. 09:06  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Nyugodj meg, ettől nem lesz semmi baja, én ezzel nem is mennek orvoshoz, annyi szart megesznek, ezt meg le se nyelte, ha jól értem.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/22Időpont 2019. máj. 16. 09:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy nyelt volna le. Ahogy kinyitottam a száját sikerült kivenni egyben egy darab olyan össze ragadt dohányt, tehát nem hiszem hogy nyelt volna le. Utána kimostam a száját ahogy csak tudtam. A tízórait is megette azóta és nagyon sok vizet itattam vele. Most kezdek egy kicsit megnyugodni.

# 12/22Időpont 2019. máj. 16. 10:06 Privát üzenet
Meg még ha nyelt is le belőle, akkor mit tudnak vele csinálni? Ezért nem fogják kimosni a gyomrát (ne is mossák, az hatalmas tortúra, kórház stb). Semmi baja nem lesz ennyitől, az én gyerekem cifrább dolgokat is összeszedett az udvaron (mindig hagytam a földön kúszni-mászni, nem vagyok koszfób)

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 13/22Időpont 2019. máj. 16. 10:12 Privát üzenet

Ennél durvább dolgokat fog még a szájaba venni, pl majd horgászhatod ki a köveket, bevasarlokocsit meg ilyeneket a szajabol. Az enyém ennyi idősen a földet ette.

Nyugi, semmi baja nem lesz, de a dohanyos ismerosnek szolhatnal, hogy a kukaba dibja a csikket, vagy takarits surubben.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 14/22Időpont 2019. máj. 16. 10:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az a vicces hogy minden nap porszívózok mivel előszeretettel nyalja végig a szőnyeget minden nap! Épp ezért nem tudom elkepzelni honnan szerezte. Kint pedig van egy üveg tele vízzel a ciginek tehát még nincs is szétdobálva.

# 15/22Időpont 2019. máj. 16. 10:45 Privát üzenet
Női hiszti, ezért lesz minden nő által nevelt gyerekből roncs az oviban, mert az alap immunrendszerük se alakul ki hároméves korukra. Jó hogy nem hívsz mentőt.

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 16/22Időpont 2019. máj. 16. 11:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Természetesen aggódom a gyerekemért ráadásul első baba. Azért mégsem újságdarabot vett a szájába.

# 17/22Időpont 2019. máj. 16. 11:44 Privát üzenet

Figyelni kellene a gyerekre."csak egy percre nem figyeltem."

Mondják a szar szülők akik leteszik a gyereket két gyakori és fészbúk komment közben,aztán vinnyognak hogy konnektorba nyúlt.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 18/22Időpont 2019. máj. 16. 11:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mint írtam is kedves utolsó épp a tízórait készítettem neki, de hogy világos legyen ilyen sötétnek leírom pontosan : amíg kivettem a főtt körtét a vízből beletettem a ketrecbe viszont fel perc múlva ordított ezért kivettem, hogy másszon. A csikket pedig az idő alatt kóstolta meg, míg össze turmixoltam a körtét, persze közben figyeltem, de háttal ült nekem és szentül azt hittem hogy a rágókáját rágja mivel azt láttam a kezében.

# 19/22Időpont 2019. máj. 16. 12:12 Privát üzenet

"jkoczor

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: tegnapelőtt 22:24

Az üzenet előzménye: A kérdésre írt válasz: Kislányom megkóstolt egy cigi csikket menjünk az orvoshoz, lehet valami baja?

"Figyelni kellene a gyerekre."csak egy percre nem figyeltem." Mondják a szar szülők akik leteszik a gyereket két gyakori és fészbúk komment..."

Az üzenet szövege: Te biztos még sosem hibáztál és minden mindig tökéletesen csinálsz,tipikus tökéletes,mindentjobban tudó anyuka vagy????Szerintem a szar szülöség nem éppen ott kezdödik ahogy te leirtad."

Hitegesd magad, attól még az ilyen anya szar. Ennyi.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 20/22Időpont 2019. máj. 18. 09:53 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mért nem szeret hason lenni a kislányom?
Kislányom nem igényli a velem játszást?
Normális, hogy 4-5 órákat simán alszik az egy hetes kislányom?
Kint mindig nagyon megszeppen a kislányom, hozzá fog szokni?
Elkezdett mászkálni kislányom és már állandóan kijönne a szobából viszont ott járólap van ami elég hideg. Ti engednétek babátoknak hogy a hideg járólapon mászkáljon?
A kislányom 5 hónapos! Eddig Milupa Ha Startot ette, nem allergiás, már sok gyümölcsöt, zöldséget megkóstolt/eszi! Kaptam a Milupától egy étkezésre való gyermekálom tejbedara...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!