Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett az ágyrol mit tegyek?

Leesett az ágyrol mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 honapos leesett az ágyról közepen jatszott velem.egy masodpercre kellett felkelnem, mar csak azt vettem eszre, hogy esik, nem értem el időben :( Hasra esett nagyon sírt. Ezzel korhazba kell menni vagy mi legyen? Mit kell nezni rajta? Szőnyegre esett fél meteres franciaágyról. Soha tobbet nem.hagyom rajta egy masodpercre se!!!
2019. máj. 22. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy baja lenne ettől. Ha nagyon parázol nézesd meg a gyerekorvossal.
2019. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha normàlisan viselkedik semmi teendő.

Fog ő még bőven esni! Rossz szokása a gyerekeknek...

2019. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem hagyod rajta! Nyugi, ne parázd túl!

Fejét beütötte?

Meg tudtad vígasztalni?

Evett/ivott azóta?

Milyen kedve van?


Fejet ért ütésnél fontos, hogy nem lett-e aluszékony? Hányt-e? Szalajt-e a szeme? stb

2019. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy gyanítom, ha már gyk-n kérdezni tudod, akkor megnyugodott és kutya baja sincsen már.
2019. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 9 hónapos, elmúlt 1 hónapban 3x esett le az ágyról (előtte nem). Ha a földön ült, a testvére szintén 3x borította hátra, koppant a feje :( Én is idegeskedek ilyenkor, de nem tapasztaltam semmit rajta.
2019. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Kislányom is leesett tegnap.. Nem vettem észre hogy felébredt. Ahogy megláttam eszeveszetten rohantam oda sírt, mire oda értem elkezdett rajtam nevetni 😂 Hát köszi mondom, szívrohamot kapok te meg nevetsz 😂
2019. máj. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

Ohh


Mégcsak most?


Ne aggódj


Meg tudtad nyugtatni?


Fejére esett?



Amuszékony, vagy sírosabb, kóválygó tekintet..


Van egy lista amit meg kell nézni rajtuk

a neten.. megtalálható ( megkeresem közben)


A lányom 8 hetesen esett le..lekúszott!!! 200*180-as ágy közepéről..

Semmi baja nem lett

2019. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nazzi, mennyi ideig hagytad magára, hogy a 8 hetes kislányodnak sikerült “lekúsznia”? 🤔 Ennyi idősen ez elég meredek, biztos csodagyereked van...
2019. máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!