Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerekes anyák, főleg...

Kisgyerekes anyák, főleg babások! Mennyit jártok el otthonról a baba nélkül?

Figyelt kérdés

Nekem 5 hónapos a baba, és kb 2 hetente elmegyek valahova. Úgy értem a baba, gyerek nélkül. Addig a férjem van vele, aki nagyon jó apa, örül neki hogy lehet vele mivel munka miatt ő azért kevesebbet látja jóval.

Nyilván vannak hármas programjaink, apa anya baba is sok: sétálunk majdnem minden nap, nemrég állatkertben voltunk, nyáron wellneselni megyünk stb. Szóval együtt is megyünk persze ezt azért írom

De én baba nélkül is eljárok, van egy nagyon jó barátnőm, vele szoktam 2 hetente egyszer vagy egy mozi vagy egy színház, esetleg koncert. Plusz van 3 kolleganőm akikkel munkahelyen nagyon jóban voltunk, igaz én eljöttem szülni másikójuk meg munkát váltott, de mi így négyen megmaradtunk és havonta kéthavonta összefutunk pár órára valahol.

Szóval viszonylag gyakran megyek. De a sógornőmnek ez fura, mindig ha esetleg tudja hogy megyek megjegyzi, hogy "na már megint" meg ilyenek.. "Meg hogy ő ennyi idősen a babára volt ráhangolva, de hát mindenki más"

Mintha nekem itt kellene bezárva élnem most évekig.

Vagy én vagyok rossz anya hogy szívesen elmegyek?


2019. máj. 30. 14:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A sógornőd irigy, ne foglakozz vele, próbál "szurkálni", hogy érezd rosszul magad :) Nehogy belesétálj ebbe, nagyon jól csináljátok!! Sok boldogságot továbbra is!
2019. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hozzánk kéthetente jön az anyukám 2-3 napra unokázni, akkor szoktunk hétköznap este eljárni étterembe, moziba a férjemmel, akkor általában már alszik a gyerek. Szombaton iskolába járok 8-13-ig, akkor apával van itthon. És vasárnap egész délutánra elviszi a férjem a gyereket az anyjához, akivel én nem vagyok olyan jóban. A vasárnap az olvasós napom. 10 hónapos kisfiú.
2019. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!