Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelő (angelcare)...

Légzésfigyelő (angelcare) minden bekapcsoláskor sípol. Ki lehet valahol kapcsolni?

Figyelt kérdés

Angelcare AC017-esről van szó. Minden bekapcsolásnál sípol egyet (újabban néha kettőt...:/) amire a baba mostanában gyakran felébred...

Tudom, hogy van szüneteltetés funkciója is, de a párom nem engedi használni, mert ugyanúgy zölden villog közben, és félő, hogy úgy marad és nem kapcsoljuk vissza, amikor kéne...

Átolvastuk többször a használati utasítást, semmit nem találunk benne erre a problémára, de hátha esetleg valaki mégis tud valamit...


2019. máj. 30. 15:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a típus van nekünk is. Nem lehet kikapcsolni a bekaocsolást jelző sípoló hangot. És néha nekünk is kétszer csippan, ez a hang jelzi hogy az jelző és érzékelő egymásra talál. A második csippanás is ezért van, mert valamiért szétkapcsol, majd újra össze.


Én ezt nagyon egyszerűen megoldom. Bekapcsolás után rögtön beteszem a kiságy melletti fotelba és rászorítok egy párnát, hogy tompítsam a hangját. (én is a már alvó gyereket teszem ágyba, és ő is felébredne rá)

2019. máj. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi az infókat!! Hát, nem jó hír, de akkor valahogy hasonlóan kreatívan kell megoldanom a problémát :)
2019. máj. 31. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!