Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiamat hogyan...

1 éves kisfiamat hogyan adhatnám oda lelkiismeret furdalás nélkül?

Figyelt kérdés
A tények: 24 éves vagyok, kisfiam 1 éves 3 hónapos, amióta megszületett 3-szor voltam tőle külön 1-1,5 órát amiben mosogattam és a fürdőszobát takarítottam, és néha, amikor az apukájával elsétáltak a spárba 10 percet.. Éjszaka én kelek hozzá, minden reggel 5-kor kel, 9-kor fekszik, én altatom. Egy hete beteg, lázas volt, csúnyán köhög, folyik az orra, elkaptam tőle, ő már csak köhög, de én lázas vagyok, fáj a fejem, a szemeim is és váladékoznak, azt hittem a hosszú hétvégén pihenhetek egy kicsit, de a páromnak ezer plusz egy dolga van, amik rettentő fontosak és ahova a gyerek nem mehet, a gyerek már jobban van, szeretne lemenni, játszani kicsit, de én képtelen vagyok, annyira elfáradtam, szeretnék összeroskadni... A párom annyit tud mondani, hogy elviszi az anyukájához a kisfiút éjszakára, én ezt nem akartam eddig semmiképp és most sem szeretném, nagyon rosszul érzem magam, de nagyon szeretnék meggyógyulni, pihenni, aludni
2019. jún. 9. 16:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Amondó vagyok h a mostani esetböl kiindulva kezdjétek el odavinni a mamához, szép fokozatosan...1 óra, kövi alkalommal 2 óra stb...igenis jo ha van egy nagyi v bárki, akire rábizhatod akár vészhelyzet esetén vagy ha elmennétek valahova kettesben. Ennyire ne ragaszkodj a gyerekhez mert neki se jo, egy anya szoknyáján ülö anyámasszony katonája lesz...

Párod meg....jo nagy taplo h nézi h ott pusztulsz és nem segit a gyerek körül.

Ha bármikor beteg voltam és emiatt segitség kellet a gyerekek körül, párom mindig dobott el mindent, otthagyta a melot, rohant haza h segitsen. Jol melléfogtál..

2019. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a nagyi nem tudna nálatok lenni és segíteni amíg pihensz? Párod meg tényleg egy tapló ha minden más fontosabb... :(
2019. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy játékból, csak úgy nem lehet odavinni??? o.O Nálunk egymást taposták mindig a nagyik, hogy ki mikor viheti el magával a kölyköket... o.O
2019. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A nagyi is átmehetne ápolni és foglalkozni a gyerekkel pár órára, ha a párod tényleg ekkora tapló. Őt miért nem érdekli, hogy beteg vagy?

Egyébként csináltass szemüveget és ne erőltesd folyton a kontaktlencsét, főleg akkor gyulladt szemre.

2019. jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Senkit nem érdekel, hogy beteg vagyok, egy anya ne legyen beteg. Egy éve ilyenkor még csak egy nagy gyerek voltam, de most már anya vagyok... Rosszul választottam, lehet, vak voltam, de most már nincs időm ezen keseregni, sirdogálni, annyi dolgom van. Nem, nem jön át segíteni, ő három gyereket nevelt fel egyedül falun, hűtője sem volt, mégis túlélte, én is túl fogom, csak ne panaszkodjak annyit, mert az elveszi az erőm. A gyerek itthon aludt, mindenki megnyugodhat
2019. jún. 10. 11:16
 16/16 anonim ***** válasza:
Hű, de sajnálom! Jobban vagy? Ez tényleg szomorú, hogy a férjed nem vesz benne részt. Anyós szövegével ne törődj. Az nem érdem, ha valakinek nincs segítsége. Tanácsadó kellene vagy kettotoknek vagy legalább neked.
2019. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!