Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mmikortól alszik babátok a...

Mmikortól alszik babátok a saját külön szobájában? Mennyire viselte meg az "átköltöztetés" babátokat és titeket?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 18:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Az első naptól kezdve ahogy hazajöttünk a kórházból. Most 14 hónapos és minden ok.
2010. júl. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

5 hónaposan került a saját szobájába. Eleinte a mi szobánkban aludt a kiságyában (mellettem), de nagyon zavartuk egymást. Nem mertünk egy filmet normálisan megnézni, vagy hangosabban beszélgetni; ha megmozdult, felnyögött, azonnal odarohantunk. Nem pihent nyugodtan tőlünk.

Őt a mi dolgaink zavarták, minket meg ő feszélyezett. Szerelmi életünk se igen volt, mert mindig a kicsire koncentráltunk.

Így aztán átkerült a saját szobájába. Egy pillanatig sem volt gondunk belőle. Az első éjszakától jól alszik ott, ennek már 1,5 éve.

Most leszek bajban, mert jön a tesó...

2010. júl. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Az első pillanattól, ahogy hazajöttünk a kórházból. Semmilyen problémát nem okozott sem neki, sem nekünk. Az elalvással sem volt gond sose, mert az elejétől úgy szokattuk, hogy fürdés-vacsi-lefekvés- alvás (nem ringattuk, altattuk, stb, mert nem volt rá szükség).
2010. júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
100%
Születése óta. Nagyon szeretjük, de így sokkal jobb, hogy neki sem kell az átszoktatással bajlódnia...meg persze nekünk is ezt nem is tagadom!!:)
2010. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb átköltözteted, annál könnyebb lesz. Ill. minél később, annál nehezebb :-)

Nálunk is a saját szobájában alszik az első naptól és én sem aludtam vele soha, így abban nem tudok tanácsot adni, hogy mivel könnyítheted meg, de az tuti, hogy minél előbb lesz saját szobája, annál jobb lesz mindenkinek!

2010. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Azt hiszem en leszek a fekete barany.3 gyermekem van mind harom 2-3 eves koraig velunk aludt.

A legnagyobb nehezen szokott ki,a kozepsot egyaltalan nem zavarta a pici meg velunk alszik.

Annyit hozzatennek hogy mi sokat koltozkodtunk,alberletben laktunk,munkahelyvaltas stb.

Nagyon szerettem,szeretunk egyutt aludni a babakkal. En csak javasolni tudom az egyuttalvast,en is es a baba is sokkal nyugodtabb igy.

Most a kicsivel hogy lesz nem tudom(28 honapos) szeptemberre varjuk a 4. babat.Lehet egy par honapig a kicsikkel alszom egyutt,majd meglatom a nagy mennyire lesz feltekeny,ugy erzem nem lenne okos dolog most kiszoktatni magunk mellol.

Erdekes a parom is csak akkor nyugodt ha mellettunk alszik a gyerek.Ilyen szempontbol szerintem O ritkasag.

2010. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 5 hónapig aludt velünk egy szobában, majd amikor átköltöztettük a saját szobájába, akkor kb. két-három nap múlva már gond nélkül átaludta az éjszakát. Őszíntén szólva minket a férjemmel jobban megviselt a költöztetés, mert hiányzott a szuszogása esténként.:)))
2010. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Az első hetekben az ágyunk mellett aludt mózeskosárban, de amikorra megnyugodtam, hogy nemlehet semmi baj éjszaka vele, ment a saját szobájába. Kiválasztottuk a hálóhoz legközelebbi szobát, ott lakik most. 7 hónapos
2010. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Valószínűleg hasonló "cipőben járókat" keresel a kérdéseddel,mint amilyenben most épp ti jártok,de azért leírom nálunk hogy volt.

Azóta a saját szobájában alszik a lányom amióta hazajöttünk a kórházból,és sosem csinálnánk másképp. Soha egyszer sem volt ebből probléma azóta se,ha alvási gond volt,az is maximum a foa miatt,de sosem a helyszín miatt. Azóta már 2x elköltöztünk,akkor is gondosan fiyeltünk arra,hogy mindig leyen külön szobája. Megszokta.

Eddig 2x aludt köztünk, mindkétser az volt abaj,hogy nem volt elég fáradt és sokáig ébren volt, forgolódott plusz ekkor jött foga is ami még rásegített az estü nyűglődésre, és addig szórakoztattuk egymást a mi ágyunkban, amíg mindannyian elaludtunk.

2010. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, hogy válaszolt!:) Hamarosan költözik a mi Picúrkánk is, ügyes fiú, nem lesz gond vele, legalábbis nagyon remélem.:)
2010. júl. 12. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!