Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mmikortól alszik babátok a...

Mmikortól alszik babátok a saját külön szobájában? Mennyire viselte meg az "átköltöztetés" babátokat és titeket?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 18:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Első naptól ahogy hazajöttünk a kórházból!7hónapos
2010. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Kb 5 hónapos korától, de mi költöztünk át ágyastul a másik szobába, nem ő. Azaz kicsit átrendeztük a lakást miatta, de igy ő maradt a szokott helyén.
2010. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Most 17 hós kisfiam.Évvégén kap majd nagy ágyat. Úgy tervezzük, hogy eleinte 1-2 hónapot még velünk alszik majd, hogy megszokja az új ágyát. Aztán mi meg kimegyünk a nappaliba apával.Nem akarok neki 2 változást is egyszerre.
2010. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
A mi kisfiunk a kezdetektől a saját ágyában aludt, de 5 hónapos koráig az ágya a mi hálószobánkban volt. Ekkor költöztünk nagyobb lakásba, és ekkortól volt külön szobája, semmi probléma nem volt az új helyen, ugyanolyan jól aludt éjszaka. Nekem az első este volt furcsa, hogy ugyanúgy meghallom-e, ha bármi van, de ezzel sem volt gond, bár az ajtaját résnyire kinyitjuk, amikor már mi is lefekszünk. Én úgy gondolom, hogy ha egy szobában is alszik a baba a szülőkkel, mindenképp a saját ágyában aludjon, és ne a szülőkkel egy ágyban. Én legalább is nem tudnék olyan kényelmesen és nyugodtan aludni, félnék, hogy rá fekszem, és valamijét elnyomom, vagy ilyesmi!
2010. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
5 hónapos koráig velünk aludt egy bölcsőben. Éjjelre odahúztam a bölcsőt az ágyunk mellé, és olyan megnyugtató volt. Ha sírt, csak benyúltam, fel sem kellett kelnem. Nagyon kényelmes volt. 5 hósan készült el a saját kis birodalma, ő nem nagyon vett észre semmit, 2-3 nap után már teljesen nyugodtan aludt. Engem jobban megviselt, hogy másik szobába költözött a picikém!
2010. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy több könyvben is olvastam, hogy még 5-6 hónapos korában érdemes átköltöztetni, de mindenképpen azelőtt, mielőtt előjön a szeparációs stressz vagy szorongás, amikor mindig az anyuval szeretne lenni.
2010. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Egyelőre még nem visz rá a lélek, hogy átrakjuk, meg még be kellene rendeznünk a szobáját, így van mire fogni. Jó, hogy velünk van egy szobában, jó érzés. Várom még a válaszokat.:)
2010. júl. 8. 23:42
 18/30 anonim ***** válasza:
A mi lányunk 13 hónaposan került a saját szobájába. Őt egyáltalán nem viselte meg, engem és a férjemet nagyon :) Lelkiismeret furdalásunk volt, hogy "kiraktuk". :)
2010. júl. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Kislányom 2 hónapos kora óta alszik a saját szobájában! Őt csak annyira viselte meg, hogy a mi szobánkban ment a tv, az övében viszont nincs és a teljes sötétséget nem bírta, de vettünk neki egy éjjeli fényt és nem volt gond. Az éjjeli fényt is csak egy két este kellett bekapcsolnunk, már alszik nélküle is. Inkább engem viselt meg, hogy nincs a közelembe, de csak az első éjszaka volt rossz.
2010. júl. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Fél éves koráig velem aludt a hálószobánkban, egy ágyban. 2 hét alatt, zökkenőmentesen szoktattuk át a szobájába. Azóta nem is tud nyugodtan aludni velünk.

17 hónapos

2010. júl. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!