Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legyszi anyukak, ti hogyan...

Legyszi anyukak, ti hogyan csinaltatok?

Figyelt kérdés
A baratnom rendszeresen csesztet,hogy en elrontottam a gyereket,mert nem a kis agyaba nevelem.Mert o abba nevelte ,egesz nap el volt,jatszott,es nem normalis ,h az en gyrrekem 14 honapos es hagyom pakolni,meg szaladgalok utana,az ove elvolt jatszott egesz nap,neki nem kellett semmit pakolni a gyerek utan.Kb en szar anya vagyok,mert bele kell szoktatni a kis agyba.Nekem is van ,h bent van napi 2x 15 percet amikor olyan dolgom van,meg alvasnal,de amugy hagyom jonni menni.ti hogyan csinaljatok?
2019. jún. 24. 17:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
De ha meg vagy győződve az igazadról (amúgy helyesen), akkor minek a kérdés? Mondd meg a barátnődnek, hogy foglalkozzon a saját gyerekével. Mondjuk milyen mozgásfejlődése lehetett annak a gyereknek, ha egész álló nap a kiságyban kuksolt...
2019. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Utolso elvileg egy eves kor elott jart mindketto.
2019. jún. 24. 19:20
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
És hova jártak, ha folyton a kiságyban vannak? Az ágy alvásra való.
2019. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
58%
Aludni a kiságyban aludt, de ennyi. Pont nem is raktam a kiságyba játszani,hogy tudja, hogy a kiságy az alvás helye... Nem volt még játszószőnyeg sem, bababiztossá tettük a lakást és hagytuk felfedezni.
2019. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat csajok,megnyugidtam ,h nem vagyok hulye😂😂
2019. jún. 24. 21:07
 16/20 anonim ***** válasza:
Nálam meg pont az az elv, hogy a kiságyban nincs játék, szóval, ha felkel azonnal veszem is ki, és ha berakom 10 perc múlva alszik is, mert tudja, hogy alvásra való. Játszik a szőnyegen a nappaliban, ott van velem a konyhában, kint az udvaron pléden. Szaladgálok utána, meg pakolok, de nekem ez nem teher. Ettől függetlenül bármit meg tudok mellette csinalni,ami meg olyan azt alvásidőben csinálom.
2019. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Jajj dehogy is tartottam soha kiságyban, csak ha aludt. Amint biztosan járni tudott szedett ki apa középen a kiságy rácsából hogy megtanuljon ki-be közlekedni és szokja majd a leesésgátlós heverőt.

Persze hogy hagyni kell jönni-menni, a mozgásfejlődés nagyon fontos. Ahova nem mehet mert számára veszélyes, ott védőrács van, ennyi.

A barátnőd egy lusta szranya.

2019. jún. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A fiam 18 hós, mióta haza hoztuk, csak aludni " jar" a kiságyba. Ha megpróbaltam ébren betenni ord8tott, mint akit ölnek. A kedvenc mókája a szétpakolás, anya meg megy utána és pakol össze, bar mostanság elkezdett segétkezni benne. Próbara teszi az idegeinket néha, mert tuti talál olyat, amit mi nem éreztünk veszélyesnek, de ha ő csinálja, az. Kis felfedezők, így tanulnak. Hadd mászkáljon, az a dolga, a tied oedig, h fél szemmel kövesd minden lépését.
2019. jún. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy hülye!! A barátnőd önigazol, mert érzi, hogy gáz volt, hogy kiságyban tartotta a gyerekét, és téged használ erre. Ha elbizonytalaníthat, akkor ő bizonyítva érzi, hogy neki van igaza. Ne hagyd, jól csinálod!!
2019. jún. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Jól csinálod, nyugi.

Kisfiam kb. 2 hónapja alszik a kiságyba. Addig velem aludt! És..? Pont lesz*rom, hogy ki mit mond.

Ő sem szeretett a "sitten" lenni napközben. Inkább kúszott-mászott a parkettán :)

Szerintem ez így a normális.

Ja és a fiam még így is 1 éves kora után indult el.

Ez van :)

2019. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!