Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engeditek a babátokat fűben...

Engeditek a babátokat fűben mászkálni csak egy pelusban?

Figyelt kérdés
Nem kéne ráadni legalább egy kis body-t ilyenkor? Engem legalábbis biztos szúrna a fű, az tuti.

2019. jún. 27. 15:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem valahol hűtsd le magad, mert nem kicsit vagy frusztrált...

Érdekes módon a lányom tudta jelezni amikor nem tetszett neki a fű, pedig csak 8 hónapos. Viszont a szép, gondozott pázsiton nagyon jót hempergett az árnyékban és csak egy body volt rajta.

2019. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem higgajd le..
2019. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, engedem. Nem csak fűbe, de homokba, pocsolyába, sárba is. Nagyon élvezi. Semmi baja. Igazi gyerek.

2 éves. Se kullancs, se betegség, se semmi. Nincs búra alatt. Saját bőrén tapasztal. Boldog kisgyerek. Ma az esőben mezítláb,pelusban szaladgált kint. Öröm volt nézni.

2019. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%

A kullancs szempontjából a body nem oszt nem szoroz, sőt hamarabb észreveszed rajta, ha nincs ruha.

A has meg a comb bogár meg kosz szempontból kevésbé különböznek, max a kúszás, hasalás kényelmetlen, ha szúr a fű.

Mászó, togyogó gyereknem tök oké az egy pelus. A gyerekeknek jót tesz a természet közelsége, racionális keretek közt.

A villogó, berregő műanyag játékoktól és mások hülyeségétől jobban féltem.

2019. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Oksi..sorry. Mindenki úgy viszi ki a fűbe a gyerekét,ahogy akarja. Én nem akartam beleszólni.
2019. jún. 27. 22:07
 16/17 anonim ***** válasza:

1 eves a gyerkoc.

Nalunk pihe puha pazsit van. Meztelen maszkalt medencezes utan a fuben. Szerintem nincs is jobb mint itt is tapasztalatot szerezni.

Azert egy szikkadt, kórós teruleten nem tennem le meg idegen helyen sem.

2019. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Persze, ez teljesen érthető. Saját gondozott területen. Egyébként,azért nem mindegy,hogy 2 éves a gyerek és rohangál össze-vissza,vagy egy bizalmatlanul mászni tudó gyerekről van szó. Mert lehet a pocsolyába azért nem tenném egyelőre bele,meg egyelőre az esőre se tenn3m ki. De majd persze játszhat ott is.
2019. jún. 28. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!