Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas is erezte neha hiabavalona...

Mas is erezte neha hiabavalonak az eletet?

Figyelt kérdés
Harom gyerekem van, igaz a legkisebbet nem terveztuk. Evek ota itthon vagyok veluk. Akarhova nezek, mindenhol azt latom,h.a velem egykoruak milyen sokra vittek, elnok, kepviselo, jo karriert befutott egyenek lettek. Nekem is van jo diplomam, de mit erek vele, ha csak a gyerekneveles jutott...ehhez nem kellett vegzettseg...Mindent megteszek ertuk, mintaanya vagyok tulajdonkeppen, de ugy erzem,h.EN elvesztem. Minden nap ugyanaz szunet es valtozas nelkul. Most biztosan kapok sok negativat is, de hatha van, aki erezte mar hasonloan.

2019. júl. 5. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy gyereked lenne még érteném. De minek kellett 3? Azt ne mondd, hogy csak a 3. után érezted ezt
2019. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ket gyereket terveztunk, igy is lett a ketto kozott fel allasban dolgoztam is. Voltak nehez idoszakok, de hol nincsenek. Aztan mikor mehettem volna ujra dolgozni, kiderult,h.terhes vagyok. Ja a jobban kellett vigyazni temat hagyjuk, csak az a biztos,ha vki nem el hazaseletet....Szoval, akkor a gyerek ellen csak a sajat terveim es elkepzeleseim szoltak, es ez azert bizonyara nem egyenlo egy elet elvetelevel. Jott meg egy kisbaba, akit ugyanugy szeretunk, viszont nehezebben vettem foken lelkileg az akadalyokat, mint gondoltam. Es a kerdesre a valasz, nem, nem kellett harmadik gyerek, de lett, es nem, az elso kettonel nem ereztem igy.
2019. júl. 5. 18:30
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Előbb-utóbb a legkisebb is megnő, te meg mehetsz dolgozni.
2019. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, kozel 40 evesen nagy karrier var ram😓
2019. júl. 5. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Miért, milyen munkád/diplomád van hogy 40 évesrn nem tudod hasznosítani??

Én is kb 40 évesen fogok dolgozni, de nem érzem, hogy nem tudnám elérni amit szeretnék.

2019. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Epp az,h.mast szeretnek csinalni, mint eddig. Tolmacs es kozgazdasz vagyok. Ha nezegetek allashirdeteseket, 35 ev a korhatar, na annyi leszek....es bizonyara nem egy oreg haromgyerekes anyat valasztananak, aki addig javareszt gyesen volt. Persze lehetek arufeltolto es tarsai....
2019. júl. 5. 19:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerkőc mellett addig is vállalhatsz fordítást vagy alkalmanként tolmácsolást

Addig is nem zökkensz ki teljesen a munkaból és szabadúszóként simán elindulhatsz ezen az úton.

2019. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy gyerekem van, 6 hónapos, és nem is akarok többet, sosem akartam egynél többet.

De ott hagytam a karrierem, igaz visszavárnak a munkahelyemre, de én már most ezt érzem. Szeretem nagyon a babát persze, de magamban meg ezt érzem. Várom, hogy 2 elmúljon és menjek vissza félállásban dolgozni.

Ez nagyon undorító?

Egyszer valakinek ezt elmondtam őszintén, és azt mondta: "szereted te azt a gyereket?"

Már hogy ne szeretném, de én sose voltam ez az itthon ülök és mosogatok meg porszívózok típus. MIndig is megcsináltam a házimunkát munka UTÁN, nem helyette, és nekem ez fura most :(

2019. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi, kedves utolso,jol jott,h.nem vagyok egyedul. En is ha errol beszelek, azt hiszik,h.nem szeretem a gyerekeim, pedig a szivem is kiteszem ertuk.
2019. júl. 6. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!