Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon nehéz lesz az életünk?

Nagyon nehéz lesz az életünk?

Figyelt kérdés

Másfél éves lesz a "nagy" mire születik a kistesó. Vele nem könnyű most sem, és míg kicsi volt is zombi módban éltem.

Nagyon félek ettől is illetve, hogy hogy fogom bírni a terhességet mellette. Mi lesz ha bármi miatt kórházban kell lennem, apa 12 órában dolgozik, de ettől függetlenül sem tudja ellátni. Nagymama szintén aktív még, ő is dolgozik.

Szóval segitségem sem lesz.

Nem terveztük a babát, de nem fogom elvetetni.


2019. júl. 6. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon nehéz lesz. Ahogy nőnek egyre nehezebb. A nagynál elkezdődik a dackotszak, amikor a kicsinél a hozzátáplálás.

Amikor a harmadik fog becsúszni, akkor még még nehezebb lesz.

2019. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért szólsz hozzá ha zavar a kérdés vagy a tartalma? Véleményt azt nem kértem, inkább tapasztalatot. Neked látszik sok van benne...
2019. júl. 6. 17:49
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Nyugi! Nekem a 2. és 3. gyerek között van ennyi korkülönbség, a 3. és 4. között meg még kevesebb. Nekem sem volt segítségem.

Nem lesz egyszerű, de megoldható, sok türelemmel és humorral. Arra most ne gondolj, hogy mi lesz, ha kórházba kerülsz, viszont a férjedet SÜRGŐSEN vond be a baba körüli teendőkbe. Először fürdesse, játsszon vele, de tanuljon meg etetni, pelenkázni is, legyen képben, mit eszik, mit szeret, na és gyakorolja az altatást is.

Hidd el, sokan megoldották már a feladatot, Te is képes leszel rá! Minden jót Nektek!

2019. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂
2019. júl. 6. 17:51
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Hú nagyon irigyellek! :)) Semmi gond nem lesz,szépen egymáshoz nőnek,jól fognak tudni majd együtt játszani. Ez a kor különbség nem olyan kicsi, sok ilyet látni,és nincs semmi gond. Persze az első időszak nem lesz könnyű,de majd szépen bele rázódtok a mindennapokban.Sok sikert nektek.
2019. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Köszönöm a kérdést.

Hasonlóak aggasztanak.



Mi terveztük, de nem gondoltuk, hogy ilyen hamar sikerül, mert még nem igazán volt ciklusom.


Annyi, hogy a férjem teljesen el tudja látni a picit, de etetni nem tudja nyilván, ht már megy az megy,( mi azért így rendezkedtünk be)


Kezd el bevonni az apukát, anélkül valóban nagyon nehéz lesz.

2019. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem bántásból, de aki "ettől függetlenül sem tudja ellátni", annak minek gyerek? Én nem szülnék neki.
2019. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk 13 hónap van a 2 nagy között és mlst úgy néz ki, a harmadik is ennyi idő múlva érkezik. Imádom ezt, sosem csinálnám másképpen. Nekem a 2. baba sokkal nyugisabb lett, könnyebb most a kettővel, mint amikor a nagy volt egyedül pici.
2019. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 piroska és a farkas ***** válasza:
75%
Ahhoz, h bírd, muszàj, h apuka is megtanulja ellàtni a gyerekeket. A szoptatàson kívül MINDENT meg kellene tudnia csinàlni.
2019. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
1,5 éves volt a nagy, mikor születtek az ikrek. Sokkal könyebb, mint gondoltam.
2019. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!