Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gratulálhatok azoknak, akik...

Gratulálhatok azoknak, akik egyedül nevelnek gyereket?

Figyelt kérdés
Annyi hozzászólást olvasok, hogy az Anyuka magára marad a 1-2-3 gyerek nevelésével. Őszintén minden elismerésem, én képtelen lennék rá, hogy egymagam álljak helyt a kemény napi 24 órás műszakban!
2010. júl. 10. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
szia.bár én most nem vagyok egyedül,de első fiamat egyedül neveltem.nem volt könnyű,de hidd el megoldható,nem tudom honnan,de extra méretű erőt,kitartást kap ilyenkor az ember.bár az sem mindegy,mennyi idős az a a gyermek.én is sajnálom azokat az anyukákat,bár itt olvasva 1,2 ilyen sztorit, maga is tehet róla,hogy ide került,sok minden megoldható.
2010. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
7honapos terhes voltam mikor szét mentünk.élni se akartam már,nem még gyereket.aztán megszültem.minden gondom köddé vált,imádtam a gyermekem.az apja kiakart békülni,de én nem tudtam megbocsátani hogy egyedül hagyott.és azóta is ketten élünk,ő már 11éves.most várjuk a kistesót,és már nem kérdés egyedül.nem is tudnám már elképzelni apástól a dolgot.igy a jó.persze egyesültek bennem az anyai és az apai tulajdonságok.nem fogom magunkat kitenni soha egy férfi szeszélyeinek. arra pedig megvannak az eszközök és találni se nehéz egy him neműt.az esze mindnek ugyis csak ott forog
2010. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

azért jó olvasni, hogy ilyenkor megsokszorozódik az ember ereje... nem tartom magamat nyámnyilának, talpraesett is vagyok, de ha csak belegondolok, hogy egyedül kellene mindent csinálnom: beleborzongok.

Ha rajtam múlna, minden támogatást és segítséget megadnék ezeknek az Anyáknak.

2010. júl. 10. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindennél fontosabb a kicsi, nem hagyhatom magára, muszáj helytállni. Ilyenkor átértékelődik minden, csak az a fontos hogy neki jó legyen, a többi dolog le van....ill. várat magára.
2010. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,biztos nagyon nehéz lehet minden tekintetben egyedül!
2010. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem ezt terveztem!Már felneveltem 2 gyereket,amikor a kicsivel egyedül maradtam.Ami pozítiv nálam:akkor és odamegyek,ahova akarok.Nem kell a vacsorával megvárnom.Éjszaka nyugodtan alszom,nem zörög a fülembe a tv.Nem kell gyomorgörccsel várnom,mert neki sz.r napja volt és rajtam kitöltheti.Nem hallom,hogy kövér vagyok,hogy illene nekem is már dolgoznom.

Összegezve,nekem most nyugisabb az életem.Több türelmem van a kislányomhoz.

2010. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!