Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon rosszat teszek ezzel?

Vajon rosszat teszek ezzel?

Figyelt kérdés
Ha a babám megébred éjjel csak cicivel tudom visszaaltatni!10 hónapos.más is volt már így?én már próbáltam mindent:ringatni,simizni,énekelni de minden hiába.csak cicire nyugszik meg,alszik vissza.most 10 hónapos,cumija nincs.már azon gondolkodom hogy mi lesz ha nem lesz tejci,cici.vajon ezzel rosszat teszek neki?de akkor hogyan nyugtathatnám meg éjjel?kb 2-3szor ébred.
2019. júl. 11. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Együtt is alszotok?
2019. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem alszok együtt a babámmal.neki is van saját szobája ő ott alszik
2019. júl. 11. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a gond ezzel. Az enyém is felébredt még ennyi idősen. Kapott cicit, vagy csak ringattam. Azt kellene tudni, jogy miért ébred fel. Nálunk a fogzás ideje alatt ébredt, utána abba maradtak a kelések és végigaludta az éjszakát. Ha nálatok is ez van, akkor legyél türelemmel,amíg kibújnak a fogak.
2019. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok rájönni miért ébred.minden egyes alkalommal sírva kel.én is a fogaira tippelek,mivel sajnos 10 hónaposan még egy darab foga sincs.alul és felül is nagyon be vannak dagadva az ínyei.nappali alvásból jókedvűen,mosolyogva ébred,ez csak éjjel van.persze nekem nem teher cicire tenni nehogy félre értsetek,csak nem tudom hogy az baj e hogy mindig csak attól nyugszik meg.
2019. júl. 11. 22:52
 5/8 A kérdező kommentje:
4 hós koráig teljesen átaludta az éjszakákat,ez az óta megy így
2019. júl. 11. 22:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Az en kisfiam 18 honapos,ejszaka tobbszor felebred es csak cicivel alszik vissza,mi egyutt is alszunk.A fogzas miatt van nalunk, es meg 4nek kell kijonnie.

Lehet nalatok is ezert kel ejszaka.

2019. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem Teszel rosszat


Náunk is így volt

4 hóig átaludta


Akkor jött a fogzás.de itt eredményesen


1 éves 12 foga van.


Most is cicivel alszik vissza

Jó napokon 2-szer kel

Nagyon rossz napokon 5-ször

2019. júl. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyiséget eszik ilyenkor? Vagy csak nyammog rajta? Rosszat nem teszel, de ha csak nyammog rajta, akkor elképzelhető, hogy nem tud egyedül elaludni. Erről ha szeretnéd le tudod szoktatni, NEM SÍRNI HAGYÁSSAL, de kemény menet lehet.
2019. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!