Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindnekinek ilyen nehéz? Nem...

Mindnekinek ilyen nehéz? Nem alszik a 3 hetes babám.

Figyelt kérdés
3 hetes tápszeres kisfiam van. 24 órából 12őt alszik kb. 2,5 - 3 óránként eszik. Amit felvan abból is a felét végig sírja néha megnyugszik ha kézbe vesszük dajkáljuk. Ha alszik is nyüszög végig meg nyujtozkodik. Ez normális???
2019. júl. 16. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen normális. Később könnyebb lesz.
2019. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
2 gyerek és 5 év távlatából mondom, hogy nem most nehéz 3 hét után, hanem évekkel később, amikor még mindig nem aludtál át egy éjszakát sem. Bármennyire is kivagy, ez még a leszálló ág.
2019. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem, ennél nehezebb is lehetne.
2019. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Akkor az csak a nagy könyvben van leírva hogy 18orat alszanak egy nap?? Nagyon nehéz így igen lassan nem tudom ellátni őt olyan fáradt vagyok :( azt hittem beteg hogy nem alszik meg ennyit sir.
2019. júl. 16. 11:57
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Volt, hogy szoptattam az enyém, majd egyszercsak snitt és az ágyamban ébredtem. Pánikban ugrottam fel, hogy hogyan kerültem oda, és hol a gyerek, mert nem voltak emlékképeim. Szerencsére mindent jól csináltam, de az már csak robotpilóta üzemmód volt és mázli, olyan kimerült voltam.


Nincs más megoldás, mély levegő és kitartás. Igyekezz napközben is annyit aludni, amennyit csak tudsz, hogy tartalékolj az éjszakákra!!!

2019. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Persze, hogy normális, de azért ezt gyerekvállalás előtt is tudtam. 3 hónapos korukig kb. az összes hasfájós, hiszen azt is meg kell tanulni, hogyan kell emészteni.
2019. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
12 óra alvás neked kevés? 4 évesem van, ő se alszik ennyit, bakker. 18 óra? Ha ennyi alvást akarsz, vegyél görényt, azok 20 órát alszanak egy nap.
2019. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Vigye el sétálni apa, vagy mama, akkor alhatsz valamennyit. Sőt, ha tápszeres, akkor az etetést is kihagyhatod. Megoldják nélküled. Néha ki kell aludnod magad.
2019. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
Ezek szerint a babád nem olvasta a nagykönyvet, pótold a hiányosságot olvasd fel neki.Később lehet rosszabb is vagy akár jobb.Pillanatnyilag szokja a kinti életet.
2019. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Van ilyen is, olyan is. Az első nekem is hasfájós volt, nem lehetett letenni, nappal csak rajtam aludt, úgyis max fél órákat párszor. A második ellenkezőleg, ő tényleg aludt 18 órákat az elején, gyakorlatilag csak enni kelt fel. Vele ciszont akkor lett nehezebb, amikor kezdett többet ébren lenni, mert valahogy nem akart átállni a sok alvásból, így elaludni sem tudott, de ébren csak nyűglődött. A nagy ilyenkor már vígan elvolt. A harmadik is sokat aludt, neki az átállás sem volt vészes. A negyedik kicsi, egyelőre ő is jól alszik. 😊
2019. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!