Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek van tapasztalata ezzel...

Kinek van tapasztalata ezzel a bababorapolasi markaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Dora natura termekekkel szemezgetek, irnatok szemelyes tapasztalatokat? Kisfiunknak extra erzekeny bore van

2019. júl. 16. 22:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
56%
Hát nem az a kérdés, hogy bejön-e valakinek, hanem hogy kinek van annyi felesleges pénze, hogy ilyen, vagy legalább ilyen jó/jobb termékekért ennyit fizessen. Te bekajáltad, megvetted, bejött. Oké. Más meg utánanéz, kiválaszt és megvesz sokkal hatékonyabbat, nem agresszív marketinggel, kb 60%-áért az árának, mint az. Másnak meg az jön be.
2020. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
De, az en szemelys kerdesem ez volt:) egyebkent utananeztem pnt az erzekny bor miatt. Nem kell itt dulni fulni, kb lehulyezni azert mert te nem teheted meg sorry
2020. ápr. 5. 20:09
 13/30 anonim ***** válasza:
56%

Én éppenséggel pont megtehetném, hogy minden sz@rt összevasárolok,de attól még nem vagyok hülye, mert pénzem van...

Nekünk érzékeny bőrre a Bioderma illetve az Eucerin tökéletesek. Árban most nem tudom mi mennyi éppen, de az legalább nem mond hülyeségeket, mint a

2020. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
74%

* doranatura honlapjan, amit összehordanak, másrészt szakemberek fejlesztik.

A véleményekhez a negatív is hozzátartozik, ha nem tetszik, ne kérdezd meg. Persze te használd egészséggel, valamiből nekik is meg kell élniük... ;)

2020. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Egy bioderma v eucerin termel kb 3x annyiba kerul mint a doranatura csak hogy visszacsatolja a kinek van ennyi felesleges penze kommentre. Teszem hozza neha hasznalunk la roche posayt is, ugyanaz a vegeredmeny. Megertettem es elfogadom a negativ velemenyt, miert ne tennem, ezert kerdeztem anno, de lehulyezni azert, mert hiszek ebben a termekben mert BEVALT... igazi kretenseg
2020. ápr. 8. 20:03
 16/30 anonim válasza:
57%
a kérdező nyilván valóan azért elfogult mert valószinű,hogy a Dóra naturából él és ez valamilyen tesztkérdés akart lenni,amolyan burkolt reklám a termékeknek.Ezert is viseli nehezen,ha nem azt olvassa amit látni szeretne.
2020. ápr. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2020. ápr. 9. 16:45
 18/30 anonim ***** válasza:
71%

16-nak igaza lehet :)

Amúgy kérdező, én nem neveztelek hülyének, azt írtam nem vagyok hülye, csak mert van elkölteni való pénzem! Mindenki használja nyugodtan azt, amit készít vagy amit ki akar próbálni. Nekem soha nem jöttek be a szakmai hattér nélküli, agresszív marketinggel és gyakorlatilag tesztelés nélküli túlárazott gagyi termékek. De én pl falra mászok attól is, hogy jósolnak emeltdíjas számon a tévében, vagy éppen rontást vesznek le... Szóval minden embernek meg van a maga gyengepontja. Kinek itt folyok el, kinek ott...

2020. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
ez nem krám hanem egy dobozba csomagolt marketing szar
2020. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Hat nekunk azota is tokeletesen bevalt :)
2020. dec. 25. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!