Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek van tapasztalata ezzel...

Kinek van tapasztalata ezzel a bababorapolasi markaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Dora natura termekekkel szemezgetek, irnatok szemelyes tapasztalatokat? Kisfiunknak extra erzekeny bore van

2019. júl. 16. 22:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Amíg csak ember van a földön, lesz kereslet ezekre a cuki csomagolású hangzatos, ámde tizedét nem érő termékeknek. Te vedd meg valamiből fenn kell tartani a boltot 😀 Ti vagytok a célcsoport.
2020. dec. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
De bocsanat, ha az amugy elcemas boru gyerekemnel ezt hasznalom es ezzel nem jon ki az ekcema, nem irritalja a boret akkor tulajdonkeppen miert is olyan rossz ez a termek? Most komolyan akkor magyarazzatok mar el
2020. dec. 26. 09:25
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a terméknek egyetlen hibája van: átvagnak vele!

Ha ezek az anyagok "beválnak" a fiad "érzékeny/ekcémás" bőrén, akkor szólok, hogy ugyanezekkel a hatóanyagokkal a DMben kapható Alverde babafürdetőt megveheted 800forintért, ugyanez ennél a lehúzós cégnél 2700forint....

Hát én kérek elnézést, hogy nem dőlök be a hülyeségnek.

2020. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Az alverdet pont nem probaltam de mas deogeriasat igen es az nem volt jo:(
2020. dec. 26. 12:12
 25/30 anonim ***** válasza:

Ez a 24-es tuti ennek a dora akárminek a valamije valakije.

Nem jött be az ingyen reklám. A többség azért nem hülye. De nyugi így is megéltek a hülyékből akik kifizetik a semmiért a pénzt.

2020. dec. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
100%
Nekünk meg nagyon úgy tűnik, hogy a Dora Natura cuccoktól lett ekcémás a lányom...
2021. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz ennyiért ilyen termékeket venni! Nem vált be
2021. febr. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

Nekünk pont hogy a Bioderma és az Eucerin nem vált be az ekcémás bőrre. Ma fürdettem először a Dora naturával eddig jó. Ezért is kerestem rá hogy kinek mi a véleménye erről a temékről.

Nos, azt azért nem tudom szó nélkül hagyni hogy a 2700forintos terméket drágának tartják de a Bioderma meg az Eucerin 4-5-6 ezres árakkal nagyon jónak tartják.

A Dora naturát most egyszer használtuk eddig és nem lett rosszabb a Biodermánál pedig sokkal rosszabb volt.

És igen próbáltunk olcsóbb fajtát is az is rossz.

2021. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
szerintem a végét járja.
2021. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
A gond az, hogy úgy reklámozták magukat, hogy két magyar anyuka, milyen eredeti, meg érezd magadhoz közelinek őket, olyanok mint te, stb... Aztán az egyik anyuka kivált, mivel más érdekeltségű vállalkozásaik is tönkrementek (Lifetilt) majd kiderült, hogy a Dora Natura is erősen NER közeli, sőt maga a cég is jobban kötődik a NER-hez, mint a "magyar anyukákhoz". Ezek után már nem lep meg az "Érték és minőség díjuk" sem...
febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!