Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha előbb áll?

Baj, ha előbb áll?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiam 9,5 hos, es most 3 napja all fel. Nem mászik, nem ül, csak kúszik. Járunk konduktorhoz, voltunk ortopédián is. A doki azt mondta minden rendben, annyi hogy lazább izomzatú. Ezert önszorgalomból elvittük konduktorhoz, heti 1x járunk, plusz itthon 2x csinálunk tornát vele. A konduktor mondta, hogy ne engedjük állni. Szerintetek? Hogyan akadályozzam meg, ha olyan hisztit lecsap, hogy a fal adja a másikat? Tudom hogy muszáj a mászás, de nem tudom rávezetni. Ti mit tettek, ha volt ilyen a gyereketek mozgasfejlodeseben? El vagyok keseredve, mert rengeteg baba mar 8 hónaposan ül es mászik. De nalunk így sok a nyűglődés, mert mar hason nem igazan akarja elfoglalni magat. Köszönöm annak, aki tud segíteni.


2019. júl. 21. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam nem mászott. Teljesen kihagyta. Egy probléma volt, a beszéde lassan indult be, de nem bizonyított,hogy a mászás kimaradása miatt, vagy amúgy is csúszott volna neki.
2019. júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is élőbb állt, mint mászott. Állas után olyan 2 héttel mászott rendesen. Ő nem mászásból ült le hanem állásból. 1 hét alatt behozott mindent. 9 es fel hónaposan mászott ő is, most 10 es mar kapaszkodva lépeget.
2019. júl. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor nem vagyok egyedül ezzel a helyzettel.
2019. júl. 21. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!