Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Megszokhatja/megszeretheti a...

Megszokhatja/megszeretheti a babakocsit?

Figyelt kérdés
Volt valakinek úgy a babája, hogy üvöltött a babakocsiban, de idővel megszokta? Szeretném kivinni a kertbe hogy nagyokat aludjon de csak kézben van el, ha lefektetem bele pár perc alatt felkel és sír... olyan jó lenne ha megszeretné :(
2020. ápr. 10. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam a mózest nem viselte el.. Csak akkor ha folyamatosan toltam, vagy tologattam előre hátra, és ezt is csak egész picinek. Így idővel inkább magamra kötöttem és úgy sétáltunk. Akkor szerette meg igazán a babakocsit mikor megtanult ülni. Most másfél éves, vagy két hónapja nem ült benne, mert sétálunk. Most eleve kapun se megyünk ki. Kíváncsi lennék bele tudnám-e még ültetni
2020. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sportbabakocsit szerette,a másikban csak akkor volt el ha aludt.
2020. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A mózest utálta.

Átraktam rá a hordozót azt szerette.

10 hónaposan kapott sport babakocsit, 14 hónaposan úgy döntött, hogy nem ül bele többet, jött gyalog.

Másfél évesen meggondolta magát és újra babakocsiztunk.

2020. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már bőven tudott ülni mikor elkezdte megszeretni, előtte max a hordozóban volt el, de autóban abban is üvöltött mint a sakál. Kb 5 hónapos volt mikor kezdett javulni a dolog, de onnan még 2 hónap volt mire ült és így ritkán használtuk a babakocsit.

Aludni sosem aludt benne, csak az ágyában vagy a nappaliban a kanapén, illetve 5 hónap után volt hogy elaludt a kocsiban a hordozóban.

2020. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a mozesben üvöltött,de a hordozóban jol el volt.
2020. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8 hónaposan egy könnyű sportot
2020. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az első pár hétben nem maradt el benne, viszont mikor vinni kellett védőnőhöz vagy gyerek orvoshoz, akkor bébi hordozóba vittük, és rájött hogy nem is olyan rossz, mivel rázva volt benne a valaga... utána jöhetett a mózes kosár. Imád benne lenni mindegyikben. Jó nagyokat alszik benne mikor sétálunk. 😁
2020. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10hosan kb. 30percre.... Mindegyiket utálta! Kimozdulashoz, kendőt használtunk... 😅


Pedig en is elkepzeltem, hogy a Nap fenye simogatja az arcunkat, mikozben babakocsizunk... 😆😆

A Huga, meg elvezne a babakocsit, de egy kiszamithatatlan 2evessel eselyem nincs tartani a tempot + teherrel... 😅

2020. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!