Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy oldanátok/oldottátok meg...

Hogy oldanátok/oldottátok meg ha a gyermeketek nem maradt a babakocsiban?

Figyelt kérdés
A nagyobbik ovis, délben jár haza. Én járok érte a testvérével aki 3 hónapos. Aki eddig szépen elvolt a babakocsiban,de kb. 1 hete már ordít amint elindulunk és így ölbe kellett vinnem plusz tolni a babakocsit és még a nagyra is figyelni! Aki volt hasonló helyzetben mit csinált? Hagyta ordítani, vagy kivette és vitte ölben? Sajnos elég messze van az ovi is! Mindenki minket néz mikor ordít.
2022. okt. 25. 15:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%

Az ülés megfordítása menetiránynak megegyezően jó ötlet, amikor a baba már ülni tud. Addig teljesen felesleges, hiszen, ha a hátán fekszik csak azt látja, ami fölötte van. Egy 3 hónapos babának ráadásul jobb is, ha látja az anyukáját/apukáját, hisz ez ad egy biztonságérzetet. Illetve a szülőt is megnyugtatja, ha látja a gyerekét, nem e húzta a fejére a plédet...

Szóval én nem fordítanám meg. Inkább próbálj a dőlés szögén állítani vagy az autós hordozó, ha rá lehet csatlakoztatni a babakocsira, az is jó ötlet lehet.

2022. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

#8 az egy megoldása lehet a dolognak, hogy a mai szuper babakocsiknak nagyon jó a rugózása, alig érzi a gyerek az útviszonyokat. Míg a régi kocsik nem voltak ebben ilyen szuperek, ott kirázta a lelket is a gyerekből a göröngyös út, de a babák ezt jobban szeretik mint az ingerszegényebb utazást.


Sok nagyi panaszkodott, hogy a szuper rugózású babakocsiba nem tudta altatni az uncsit, a régebbről maradt babakocsiba meg alszik mint a bunda.

2022. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nálunk is a sportrész legalacsonyabb fokozata vált be.
2022. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
12-es: köszi, erre nem gondoltam, de lehet, hogy igazad van, a babák igénylik, hogy mozgatva legyenek kicsit - lásd ringatás.
2022. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
12es lehet mond valamit. A príma lengéscsillapítós babakocsiban úgy sikított a fiam, mint a veszedelem, én hordoztam végig 6 hónapos koráig. Aztán kaptunk egy bénább sportkocsit kölcsön, néha a lelket kirázza a gyerekből, mert errefelé botrányosak az utak, és úgy alszik benne, mintha a legkényelmesebb dolog lenne, hogy össze-vissza ütődik a háta az ülésben. 😂 Én elengedtem, a príma kocsit eladtuk, a gagyi maradt. Ha muszáj vinni, azt használom, amíg kisebb volt meg hordoztam.
2022. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk régi kocsink van, tényleg retró, és kis bőrszíjakon van felfüggesztve a mózes rész, ez a "rugózás". Ring, mint egy bölcső. Szuperjól aludt benne a fiam, míg ki nem nőtte. De érdemes a hordozót is kipróbálni (baby tai pl.).
2022. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk háton fekve volt ordítás a mózesben, hason fekve szeretett benne. Illetve amikor már tudott ülni a sportkocsi hozta meg a megváltást
2022. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Új babakocsink van 3in1. Jó rugózása van lehet tényleg ez a baj hogy nem ringatja el út közben. A hordozós részt használjuk mert a mózesben egy percig se marad. Próbáltam már többször abban vinni. De így hogy írtátok ez jó ötletnek tűnik és veszek egy régi fajta babakocsit.
2022. okt. 25. 21:26
 19/22 anonim ***** válasza:
43%

#8-asnak


Nem lehet összehasonlítani a 30 évvel ezelőtti viszonyokat a jelenlegivel. A mostani babák már egy teljesen más, alapjaiban megváltozott és felgyorsult világba születnek bele. A természet, és a genetika nagyon jól megoldotta ezt, ugyanis a DNS minden információt precízen elraktároz és tovább örökít.

30 éve, mikor Julika terhes lett, nem volt se számítógépe, se internete, mobiltelefonja pláne, írógépen pötyögött a hivatalban, és másfél órája volt bevinni egy oldal szöveget. Ő ezt az információt örökítette tovább. Ergo a babája egy nyugodt, ráérünk mindenre környezetbe került. Nem csoda, hogy békésen szuszmákolt a babakocsiban. Aztán 30 év alatt szépen felgyorsult minden, gyakorlatilag real time-ban történik a kommunikáció minden platformon, információk záporoznak az interneten. Minden felgyorsult, még az emberi beszédtempó is (nézz csak meg egy régi magyar filmet összehasonlításképp). Szóval bárki bármit mond, ez már egy más világ, és a babák zöme már úgy születik, hogy jóval magasabb az aktivitása és energiaszintje, mint egy generációval korábban. Utál feküdni, utál aludni, mindig nézelődni akar és állandó információéhsége van, folyamatos ingerekre van szüksége.

2022. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
16-os! Ha megkérdezhetem milyen babakocsitok van?
2022. okt. 26. 09:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!