Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 3 ikreink lesznek! Milyen...

3 ikreink lesznek! Milyen babakocsit vegyünk nekik? Van esetleg valaki akinek 3 ikrei vannak!

Figyelt kérdés
3 ikreink lesznek ! Viszont babakocsit nem sikerült találnom a számukra ! Nagyon kíváncsi lennék a véleményekre válaszokra ! Mint én mint Maja, Lara , Szonja nevébe :)

2012. dec. 18. 11:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
74%

Gratulálok!


Picit off leszek. Csak tanács.

Mindenképpen szerezzetek be valami hordozóeszközt (kendő, kenguru, mei-tai), ami szimpatikus, mert tényleg könnyebb dolgod lesz.

Az egyik barátnőmnek "csak" ikrei vannak, az egyik gyerkőc nyugis, a másik nem az. A nyugodt babát, ha levegő éri, alszik, mint a bunda, a másik nagyon sírós, folyton kézben lenne, ilyenkor be a kenguruba és úgy mennek sétálni (ott persze durmol a kis gyalázatos :D). Sokszor csinálta, hogy kenguruba tette a nyűgösebbet, így nem sírt, jobban el tudta látni a másik babát is.

2012. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm, döntöttem ! A párommal ,anyuval, tesómmal közös döntést hoztunk ! Veszünk egy iker babakocsit , és sima babakocsit ! Belinkelem amiket megrendeltünk , most kb. 5 perce ! A tesóm levelezőn tanul , úgy , hogy azt mondta , hogy minden percben velünk lesz , a barátaink ugyan azok , úgy , hogy még ebből se lesz gond !

[link]

Ebbe lesz majd Maja és Szonja !

[link]

Lara :)

2012. dec. 18. 13:18
 23/36 anonim ***** válasza:
74%
Oké, hát szerintem meg nem jó ötlet, de ha neked jó, nekem is. :)
2012. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Figyelj kedves utolsó !Nekem így könnyebb lesz !

Mindenkinek persze rendeltem hordozó kendőt is !

2012. dec. 18. 14:15
 25/36 anonim ***** válasza:
74%

Húúúú, most még mindenki nagyon ajánlkozik hogy majd segít, meg babázik, meg jön, ez az első pár hónapban megy is, de utánna nekem is mondta tesóm hogy na jó, most már vidd innét a gyereket mert dolgom van, vagy nem-e lehetne elaltatni a gyereket, mert ő már lefáradt....

Szüleimen is veszem észre, babáznak 1-2 órát, de utánna ők is csinálnák a dolgukat! Okés hogy segítenek, de a te gyermekeid, neked kell megoldani a dolgokat, és két kocsit nem tudsz egyszerre tolni...

Majd fél év múlva jusson ez eszedbe!

Véleményt, tapasztalatot kértél, mi mondtuk hogy 1 babakocsit vegyél...

2012. dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 Golan Trevize ***** válasza:
Két babakocsi már csak azért is jó, mert ha egy gyereket kell orvoshoz vinni, akkor nem kell egy monstrummal manőverezni.
2012. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg lesz olyan, amikor a 2 babakocsi a jó, lesz amikor meg egy.

Azt azért elárulom Neked, kedves kérdező, hogy egy sima ikerbabakocsival is borzalmas a közlekedés, hidd el, néha kimozdulni sincs kedve az embernek. Nekünk volt már kb. 5 féle ikerkocsink, most találtuk meg a 6-odikat, ami a legjobb, ez viszont jó nagy lapracsukható, és még a kombinkba is csak úgy fér el, ha mellé már csak keveset pakolunk! Ennek kapcsán szólók,hogy mindig az autótokhoz mérjétek a babakocsikat, mert ez fontos.

Szóval és azt mondom,hogy egyedül nagyon nehéz lesz elindulni 3 babával, én a kettővel megszenvedtem mindig, mire felöltöztetedet, elkészíted őket, magadat, nekem a babakocsit is le kellett cipelnem, szóval utáltam. Fog kelleni a segítség, akkor meg úgyis jó a két babakocsi. Ha meg olyan bátor és ügyes leszel,hogy elindulsz majd 2 gyerekkel, akkor a meitai használata sem fog gondot okozni, úgy hogy közben a másiik két babát is tologatod, talán ez lesz a legjobb megoldás.

Tapasztalt ikres:)

2012. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
bocs,"ha elindulsz majd 3! gyerekkel":)
2012. dec. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Golan Trevize ***** válasza:

Na, végre egy szintén ikres.


Öröm nézni, hogy az egy gyerekes szülők osztják itt az észt.

Arról sincs fogalmuk, hogy kettes ikrekkel milyen lehet az élet, pedig a hármas ikres életbe még én sem merek belegondolni.

2012. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, kedves Golan Trevize:) A kedvencem az volt, amikor anyósom és a férjem nővére kivoltak akadva,hogy miért nem megyek minden nap a gyerekekkel sétálni...egyedül voltam velük, a liftbe nem fért be a babakocsi és tárolónk sem volt lent,hogy ott tartsuk. Ha nem lett volna a néni, aki ott árult a kapunk alatt, és nem vigyázott volna a gyerekekre, amíg én a babkocsit is hozom, akkor aztán semmi nem lett volna, amikor nem volt segítségem. (a gyerekeket addig hordozóban vittem le és hagytam nála)

Katasztrófa a közlekedés is, én bkv-zom, hát jól meg kell gondolnom merre akarok menni...

2012. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!