Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 3 ikreink lesznek! Milyen...

3 ikreink lesznek! Milyen babakocsit vegyünk nekik? Van esetleg valaki akinek 3 ikrei vannak!

Figyelt kérdés
3 ikreink lesznek ! Viszont babakocsit nem sikerült találnom a számukra ! Nagyon kíváncsi lennék a véleményekre válaszokra ! Mint én mint Maja, Lara , Szonja nevébe :)

2012. dec. 18. 11:37
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Mi falun lakunk ! Hát majd minden kialakul ! Tudom , hogy nehéz lesz , mert más mist nehéz , pedig még csak pociban vannak! Kedves utolsók ti tényleg tudjátok , hogy milyen ez az élet , majd még kereslek titeket ha valami kérdésem lesz ha nem gond ! Szerintem az nem tudja akinek csak egy gyereke van , hogy milyen nehéz 3 gyereket a pociban hordani de akár csak 2 is hisz megmozdulni is alig tudsz ?!
2012. dec. 18. 19:12
 32/36 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hozzá teszek , hogy ugye a férjem úgy dolgozik hogy 1 hét itthon 1 hetet dolgozik ( fúrásnál ) Viszont ha itthon van , akkor csak velünk lesz ! Meg a tesóm is gyerekekkel akar foglalkozni , így majd az én gyerekeimen fog gyakorolni
2012. dec. 18. 19:14
 33/36 Golan Trevize ***** válasza:
100%
Nekem csak ikreim vannak, és ki merem jelenteni, hogy el sem tudom képzelni, hogy hármasikrekkel milyen nehéz lehet, de kereshetsz nyugodtan.
2012. dec. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hármasikreim vannak.

Mi először Peg Perego triplette-et vettük, azaz a hármasikres egymás mögötti kocsit, ami nagyon jó volt az elős időkben. Vízszintesig dönthető, így újszülött kortól használható. Itt Magyarországon én csak ezt a márkát találtam, de ebből is elég kevés van (Brendonban árulnak, de csak rendelésre és több mint 200ezer Ft-ba kerül, tartozékokról nem beszélve). Liftbe persze nem fértünk be, de írtad, hogy falun laktok, így ez nálatok úgysem lesz probléma. Mi belvárosban lakunk Budapesten, elég szűk utcák vannak, az autók a járdán parkolnak, de keresztbe pont annyi helyet foglal, mint egy 1-es kocsi, így jól tudtunk vele haladni. Ahogy nőttek a gyerekek, az össz-súly egyre nagyobb lett, így pl. útkereszteződésben amikor emelni/billenteni kellett valamennyit a kocsin, az már elég komoly izommunka volt. Lépcsőn csak emelni lehetett, ez 2 emberes feladat.

Nálunk a hordozást nem szerették a gyerekek, próbáltunk több félét, nem jött be egyik sem. Általában én sem egyedül mentem le sétálni, hanem jött velem valaki, férj, nagyszülő(k) vagy barátnő. Egy csomó dologra kell figyelni, és előfordult, hogy valamelyiket ki kellett venni a kocsiból és külön vinni kézben, közben valakinek tolni kellett a másik 2-vel a babakocsit. Nem voltak betegesek a gyerekeim szerencsére, de valóban előfordult, hogy a 3-ból csak 1 gyereket kellett valahová vinni, erre a célra volt egy ugyancsak Peg Perego 1-es babakocsi vázunk, amire a hármasról át lehetett tenni az egyik ülést egy pattintással.

Amikor már tudtak ülni, akkor váltottunk a 2+1-es megoldásra, McLaren sportkocsit vettünk, abból nincs 3-as ikres, csak kettes és egyes.

Azt még hozzáteszem, hogy tényleg annyira kevés a hármasikres, hogy a Peg Perego 3-as babakocsi most már több, mint 1 éve áll a garázsban és nem tudom senkinek eladni, nincs rá kereslet. Ez is egy szempont, mert egy kettes kocsit viszonylag könnyen el lehet majd adni, ha nektek már nem kell.


Én amúgy a 36. héten szültem.

Ha esetleg van még kérdésed, szívesen válaszolok, akár privátban is.


Gratulálok, 33. hét az már nagyon jó, a kórház biztos nagyon unalmas, de mindent a célért! (én szerencsére megúsztam a kórházat, csak 2 napot voltam benn a szülés előtt).

2012. dec. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Szia! Olvastam, hogy már eldöntöttétek milyen babakocsitok lesz. Én is 3-as ikreket várok, és mi is így döntöttünk, így láttuk praktikusnak. Nekem már vannak nagyobb gyermekeim, és van két 3 éves lányom, úgyhogy tudom milyen az élet ikrekkel, nem olyan könnyű, mint ahogy néhányak gondolják. Nem sokat fordult meg a fejemben, hogy majd egyedül járkálok a gyerekekkel, persze, ha majd muszáj lesz akkor valami hordozós módszerrel megoldom. De szerencsére olyan környéken lakunk, ahol a szomszédok is nagyon segítőkészek.


Gratulálok a babákhoz! Könnyű szülést kívánok!

2012. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Már megszültem :-) Múlt héten , kedden jöttünk haza, minden rendbe volt , nem kelett inkubátor mindenki 2kg felet volt egy csöpnyivel :-) A dokik megis dicsértek minket :-).
2012. dec. 29. 00:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!