Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 3 ikreink lesznek! Milyen...

3 ikreink lesznek! Milyen babakocsit vegyünk nekik? Van esetleg valaki akinek 3 ikrei vannak!

Figyelt kérdés
3 ikreink lesznek ! Viszont babakocsit nem sikerült találnom a számukra ! Nagyon kíváncsi lennék a véleményekre válaszokra ! Mint én mint Maja, Lara , Szonja nevébe :)

2012. dec. 18. 11:37
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
szai kedves utolsó ! Köszönöm szépen ezt a sok kocsit ! Igen igaz , a kórházba vagyok már 1 hónapja , úgy , hogy van időm nézegetni !
2012. dec. 18. 12:05
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Én a peg peregot választanám! Mindenhová vinném az összes gyereket, és egyedül is el tudnék velük menni, nem kéne valakire mindig akaszkodni.
2012. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baromság a külön kocsi, és ha valamikor mégsem tud menni anyud, vagy valaki, hogy fogsz lavírozni két babakocsival? Arra felnőttként nem alapozhatsz, hogy majd anyu úgyis jön. Ha dolga van, vagy nem vagy kíváncsi anyura, mit csinálsz? kötelező lesz neki mindig veled menni a barátnőkhöz, játszótérre? Ne máááár!!
2012. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Igen bennem is ezért merült fel , hogy jobb lenne inkább a Peg Perego , mert azzal egyedül is tudok közlekedni ! Mondjuk anyu , mindig mondja , hogy ő mindig velünk jön , mivel most is mindennap jön hozzánk a kórházba , Egerszegre mivel ott vagyok kórházba , de innen sokkal messzebb lakunk egy olyan 1,5 óra kocsival!
2012. dec. 18. 12:12
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól néz ki a peg peregó!:)
2012. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
66%

Babakocsit nem tudok ajánlani, csak gratulálni szeretnék!

Kinél fogsz szülni? Hányadik hétben jársz?

2012. dec. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
69%

Huh, hát ez nehéz lesz :)

3-as ikres babakocsit biztos nagyon nehéz találni, de ha sikerül is, óriási lehet. Én biztos, hogy olyanban gondolkoznék, hogy két baba menne egy kisebb fajta ikres babakocsiban és az egyiket kendőben magamra kötném. Vagy ha épp nagyon bátornak érzem magam akkor két babát felkötni és egy a kocsiban.

2012. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

16 . : 7.hónapba vagyok , bármikor megszülethetnek ! Viszont már az is csoda , hogy még nem szültem meg ! Nagyon büszkék rám itt a kórházba , sokat fekszek , ez a titka ! Dr. Vörös Zéta ! Most 33 hétbe vagyok :D Most a babák Maja : 1900 gramm , Lara : 2 kg , Szonja szintén

17.: Bennem az is felmerült , hogy veszek egy iker babakocsit és egy sima babakocsit ! Mert egyedül úgy se indulunk el sétálni !

2012. dec. 18. 13:00
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem valószínű, hogy egyedül mész akkor lehet, hogy én is ezt csinálnám, hogy egy ikres és egy szimpla kocsi. Mellette meg biztos, hogy hordoznék is néha. (két kocsival jól tudsz variálni, ha mégis úgy alakul, hogy egyedül kell menned) Ennyi gyerekkel nagyon érdemes megtanulni(sokan a kis tesó érkezésekor kezdenek bele, amikor még a nagy babakocsis) felkötni őket akár mei tai-ban, akár kendőben,mert nem csak most, később is hasznát veheted.
2012. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
ne legyél már ilyen ,miért ne indulnál el egyedül. biztos lesz olyan, amikor kénytelen leszel. főleg ha már nem olyan picik.
2012. dec. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!