Kenguruval kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

- mikortol kezdtétek használni?

- nem volt olyan h a bevásárlás közepén elkezdett benne üvölteni? olyankor mit csináltatok?

- altatáshoz? volt hogy elaludt benne?

- hasatokra.vagy hátatokra szereltétek? kifele vagy befele nézett?


2014. okt. 25. 21:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

- 2 hónapos korától használjuk, de a miénk olyan, amiben nem lóg a lába, hanem békában van. előtte kendőben hordtam.

- sosem sírt még benne a fiam.

- altatáshoz nem használtam még, de az utcán mindig elalszik benne, pedig már 8 hónapos és minden érdekli

- hason hordom és felém néz, háton csak akkor tudom, ha valaki segít felvenni. Az enyém olyan fajta, amiben csak magam felé lehet a babát hordani, mert úgy van kialakítva a beülője.

2014. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
35%

Soha, soha, soha!!!!!!

Kérlek ne tedd kenguruba szerencsétlen gyereked, ha szereted!!!

2014. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
miért ne?
2014. okt. 25. 21:53
 4/38 anonim ***** válasza:
78%

Kengurut nem használunk, mert egészségtelen. A hordozásnak számtalan, egészséges eszköze van (rugalmas hordozókendő, szövött kendő, meitai, csatos hordozó, karikás kendő, stb.)

Eleinte rugalmas kendőben hordoztam, imádta, soha nem sírt benne, sem otthon, sem boltban. Most csatosban viszem, egy éves.

Altatáshoz is használtuk, főleg pici korában. Simán aludt benne, akár 2-3 órákat is.

Mellkason hordoztam, míg pici volt, egy éves kora óta megy hátra is.


A kifele hordozás minden módja káros a baba gerincére nézve, ezért ez fel sem merül abban, aki utánaolvas a témában!


Tanulmányozd jobban a hordozással kapcsolatos információkat, mert nagyon sokat árthatsz vele, ha rosszul csinálod!!!

2014. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
1-es mit jelent hogy békában? van másmilyen is? az enyémet hasznaltan vettuk nincs meg a doboza hogy mikortol lehet hasznalni. ki logatja alul a labat es van hozza fejvedo is (chicco)
2014. okt. 25. 21:57
 6/38 anonim ***** válasza:
75%
Ajánlom a facebook-on a Babahordozás - kérdések és válaszok csoportot. Képekkel és számtalan információval segítenek a helyes hordozásban!
2014. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, mint a bézs Marsupi. Nem lóg a lába benne, hanem ül.

2014. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Negatív példa: A baba lábai lógnak, a gerince fordított helyzetben kell, hogy görbüljön, tragikus: [link]



"Ha nincs meg a megfelelő terpesz, az hosszabb ideig tartó hordozás esetén - akár már egy kiadós séta alatt is - kényelmetlen a babának, lóg a lába, megterheli a hátat, a gerincet és az ágyékot is fokozott terhelésnek teszi ki, ami különösen fiúknál lehet veszélyes (herezúzódást okozhat)."


A baba lábai terpeszben, gerince megfelelő alakban görbül: [link]

2014. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
a sogornomtol kaptam aki szakmabeli es szerinte a kenguru jo (legalabb is az a fajta ami nekem.van) miert ne lenne jo? (kb heti ketszer hasznalnam a vasarlashoz)
2014. okt. 25. 22:03
 10/38 anonim ***** válasza:
48%
A Chicco is egy, az ártalmas kenguruk közül, a helyedben még el sem adnám, nehogy más anya beletegye a gyerekét, dobd ki a kukába, oda való.
2014. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!