Kenguruval kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

- mikortol kezdtétek használni?

- nem volt olyan h a bevásárlás közepén elkezdett benne üvölteni? olyankor mit csináltatok?

- altatáshoz? volt hogy elaludt benne?

- hasatokra.vagy hátatokra szereltétek? kifele vagy befele nézett?


2014. okt. 25. 21:46
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
63%
Én nem vagyok híve a hordozásnak, a fiamat soha nem is hordoztuk. De ha így tettünk volna, biztos, hogy nem kenguruban. Egyszerűen még nézni is szörnyű laikus szemmel, ahogy lógnak benne a babák, mert arra nincs jobb szó. De előttem már jó páran leírták, hogy miért nem jó a kenguru, miért jobbak más hordozóeszközök.
2014. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
nem annak gondolom, hanem ez a szakmaja jobban mondva mozgasfejlodessel foglalkozik. es nem ajanlotta hanem kaptam tole egy hordozot hogy o azt hasznalta. de megfogom kerdezni ezekrol amit irtatok illetve megkerdezem majd az ortopedustol is.
2014. okt. 25. 22:25
 23/38 A kérdező kommentje:
a mei tai, hordozo kendo...ezekben is kilog a lab, nem?
2014. okt. 25. 22:40
 24/38 A kérdező kommentje:
a csatos hordozo nem ugyanaz mint a kenguru? most nekem vajon melyik van? kb 15 cm az ulep resz. terpeszt a baba benne.
2014. okt. 25. 22:47
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

De nem az a lényeg, hogy "kilóg" a láb, hanem hogy LÓG.


Ha lefelé, már-már egyenesen lóg a gyerek lába az rossz.


Ha be van hajlítva, mint valami kisbéka, az jó.

Ennél tömörebben nem lehet leírni.


Rossz:

[link]


Jó:

[link]


Az elsőnél (a rossznál) lefelé lóg a baba lába, ez terheli a gerincét, illetve a csípőjének is rosszat tesz, nem beszélve arról, hogy a túl sok inger miatt tilos kifelé hordani, mert nem tud hova elbújni, ha sok neki a külvilág (nem tudja anyához fúrni a fejét, hogy kicsit elbújjon megnyugodni).

A második (a jó) ül a kendőben, nem lógatja a lábát, befelé néz, terpeszben van, tehát nem lesz baja a csípőjének.

2014. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Nem, határozottan nem ugyanaz a kenguru és a csatos hordozó. Kenguruban a lábak lógnak, mint itt (ha befele nézne a gyerek, akkor is szinte párhuzamosan lógna a lába):

[link]


Csatos hordozóban megfelelő terpeszben van a baba, így:


[link]

2014. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
:)))))))))))))) Még majdnem hasonló képet is választottunk :)))
2014. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
76%
Nem láttam még Chicco márkával megfelelő hordozó eszközt, de fényképezd le, tedd fel és lepj meg! Kíváncsi vagyok!
2014. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
tehát ha nekem békában ül benne akkor az csatos hordozo es azt hasznalhatom? bocs ha ertetlenkedek, keresgelem a tipusat az enyemnek de sehol se talalok pont olyat.
2014. okt. 25. 23:00
 30/38 A kérdező kommentje:
ok holnap lefotozom benne
2014. okt. 25. 23:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!