Kenguruval kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

- mikortol kezdtétek használni?

- nem volt olyan h a bevásárlás közepén elkezdett benne üvölteni? olyankor mit csináltatok?

- altatáshoz? volt hogy elaludt benne?

- hasatokra.vagy hátatokra szereltétek? kifele vagy befele nézett?


2014. okt. 25. 21:46
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

lógnak benne a lábai, akkor viszont tényleg kenguru.


Az ssc babahordozót ajánlanátok? kendőt, mei tait nem szeretnék, olyat amit kötni kell, mindenképpen csatost. a Manduca viszont elég sokba kerül...ez??


[link]


ezt mikortól lehet használni? 3 hónapos babának jó ez?

2014. okt. 26. 08:15
 32/38 anonim ***** válasza:

Az összes csatost (SSC-t) csakis akkortól szabad használni, amikor már a baba stabilan ül magától, tehát 6-7-8 hónapos kortól. Még a Manduca-t is.

Hiába van bennük úgynevezett újszülött szűkítő, ez csak reklámfogás, nem egészséges használni.

2014. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
akkor mi jon még szoba 3 honaposnak? ami nem kötős? sajna nálunk még csak véletlen sincs olyan bolt ahova a babakocsit be lehet vinni.
2014. okt. 26. 09:55
 34/38 anonim ***** válasza:
42%
a nagyobb fiam 15, a kisebb 10. Mindkettőt kenguruban hordoztuk, mindkettő imádta. Akkor még nem volt se ez a cirkusz, se a kókuszmatrac-cirkusz, hogy rögtön rossz anya, aki nem veszi meg. Engem is kenguruban hordoztak, a szomszédasszonyom is kengurut használt a gyerekeihez. Már nem azért, de egy baba sír, ha nem tetszik neki a pozíció. Mindannyiunknak kimagaslóan egyenes gerince van. Mindig is az volt, a fiamnak van a legszebb háta a védőnő szerint a kerületben, és az iskolában is. Sose sírtak benne, altatáshoz viszont nem használtam, azt mindig mindenki a saját ágyában tette. Mindig befelé néztek, eleinte hason, aztán háton. Lehet lepontozni, lehet acsarkodni, de nem gondolom, hogy rossz anya lenne, aki kenguruban hordja a gyerekét. Egyébként azt, hogy herehúzódást okozna,pelenkán, ruhán keresztül, erősen kétlem. Az én fiaimnak nincsenek ilyen problémái.
2014. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Szia, 12-es vagyok. Tényleg érdemes azt a fb csoportot felkeresni amit linkeltem, ott nem harapnak, csak tanácsot adnak :) Amúgy ennyi idős babának szövött kendő jó é ha nem szeretnél kötözgetni, akkor esetleg karikás kendő ( [link] ). A csatos hordozó-nál kicsit előbb lehet használni a mei-tai-t ( [link] ) ez kicsit kötözgetős, de ezt még egy gyerek is megtudja kötni.
2014. okt. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Ha a mérete megfelelő, akkor én ezt ajánlom. Nekem mindennél jobban bejött ez a hordozó fajta.

Ebben 3 hónaposan is tudod hordani, de csak elölhordozásra jó, vagy ha nem egyedül mész vele, amikro háton van.


[link]

2014. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
ja és nem én hirdetem, még a kistesót is megvárja.
2014. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha válaszokra és érvekre vágysz, ami érthető :D, itt olvasgass egy picit és választ kapsz csomó dologra :) :

[link]

[link]

[link]

[link]

...

2014. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!