Kenguruval kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

- mikortol kezdtétek használni?

- nem volt olyan h a bevásárlás közepén elkezdett benne üvölteni? olyankor mit csináltatok?

- altatáshoz? volt hogy elaludt benne?

- hasatokra.vagy hátatokra szereltétek? kifele vagy befele nézett?


2014. okt. 25. 21:46
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
7-es nekem is ilyesmi azert is kerdeztem az egyestol mit takar a beka poz....akkor ez jo?
2014. okt. 25. 22:04
 12/38 anonim ***** válasza:

A 4-es mindet jól leírt. Annyival kiegészíteném, hogy pont amit írtál, hogy kilógatja a lábát, az nem tesz jót neki, amíg egy kendőben, vagy később mei-tai-ban, csatosban szépen "ül" és oszlik a terhelés.


Ha van fb-od, csatlakozz ide : [link]


ott pontosan elmondják miért nem jó, illetve vannak szinte mindenhol klubok, ahol kipróbálhatsz különböző hordozóeszközt és rá jössz mekkora különbség van babának és mamának egyaránt.

2014. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Sógornőd milyen szakmában dolgozik és melyik városban?

Csak azért kérdem, hogy jó messzire elkerüljem az ilyen "szak"embert.


Nézz képeket egy chiccoban hordozott babáról, még nézni is borzalmas, hogy mit tesz szegény vázrendszerével az a kenguru.

2014. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
nekem teljesen mindegy hogy chicco vagy nem de mint irtam szakmabeli adta (igaz o is mondta hogy ne kifelenezzen)
2014. okt. 25. 22:07
 15/38 A kérdező kommentje:
akik indokolnak is azoknak köszönom akár pro, akár kontra.
2014. okt. 25. 22:09
 16/38 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy ilyesmi van neked, mint a 7-esnek!


Nekem is Manduca-m van, az egyik legjobb a csatosok közül (ha nem a legjobb).

A chicco meg egy f*s, mint ahogy már írtam is.

Az a baj, hiába írunk mi itt bármit, neked szent meggyőződésed,h. amit a sógornőd kontár módon elhitetett veled, az úgy jó.

Én csak amiatt vagyok dühös ilyenkor, mert ezzel a gyerekeket tehetik tönkre felnőttkorukra a tudatlan szülők.

2014. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Ha nem lóg lefelé a lába és nem vékony a beülő része, hanem ilyen terpeszes ülő helyzetben van és feléd néz a baba, akkor szerintem jó. A hátának nem tudom mennyire merev a tiéd és kifelé nézve az ilyen széles ülepű, terpeszben ülősöket nem is lehet hordani.
2014. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
76%
3szor probáltam meg chicco kenguruba tenni a babámat...folyamatosan orditott. késöbb tudtam meg, hogy chicco, björn borg kenguruk nagyon egészségtelenek..én kidobtam. nem adtam oda senkinek. ne nyomoritsa senki se a gyerekét benne.
2014. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

kedves 16-os. ha csak az ő véleménye lenne szent, nem tettem volna fel a kérdést nem.gondolod? relax.

nyilvan utana nezek mindenhol mielott beleteszem.


talan még lényeges h 3 honapos a baba.

2014. okt. 25. 22:17
 20/38 anonim ***** válasza:
84%
Akkor egy rövid válasz is, mivel a lényeget már olvastad: NE HASZNÁLD! Akárki is ajánlotta (a jövőbeli tanácsait meg kezd kérdőjellel, mert félelmetes, hogy szakmabelinek gondolod, más szakma -belinek legfeljebb, de hogy gőze nincs a hordozásról az biztos.)
2014. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!