Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » égő így öltözni babakocsi...

égő így öltözni babakocsi mellé utcára? (link) csakk mert inden más anyuka ilyesmiben van (link)

Figyelt kérdés

nekem van "A" vonalú és egyenes vonalú szövetkabátom,anno szőke voltam (egyenlőre nem merem visszafesteni, mert anyaként babakocsival, önkormányzathoz menve, vagy egyéb helyekre, olyan érdekesen érzem amiatt magam, hogy mások másmilyenek, magyarán vegyülni próbálnék, de valahogy nem vagyok önmagam.

a kabátaim ilyesmik(csak nem feltűnő gombokkal):

[link]


[link]


a hajam ilyen volt,amit szeretnék vissza, de erősen meggondolom:

[link]



most így néze ki kb

ilyen kabát:

[link]


ilyesmi haj, csak rövidebb:

[link]



hogy vegyüljek a sok pufis kabátos, hétkönapi kinézetű anyukák közé

nem aarok feltűnést az utcán..


túlnyomóan ilyeneket látok pl.:

[link]


[link]


2015. febr. 13. 18:38
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
95%
kedves kérdező, hidd el, más anyukákat/embereket egyáltalán nem foglalkoztat, hogy kosztümben, vagy mackónadrágban sétáltatod e a babát. nekik te ANYUKA vagy, teljesen mindegy mit veszel fel. Nem leszel se több, se kevesebb, senki nem fog emiatt kinézni, rád mozdulni, megcsodálni stb, mert senki nem foglalkozik a külsőddel. most más életszakaszban vagy.
2015. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
91%
30-as, most hogy olvasom a válszod, rájöttem, hogy én is elég cikisen öltözködő anya vagyok. Ráadásul le is vágattam a hajam rövidre a 3 gyerekem mellett. Úristen, mit gondolhatnak rólam. Nekem a zöld babakocsimhoz egy piros-fekete sportos kabátom van, fúú. ez elég ultragáz. Igaz most eladtam a babakocsim, a sportkocsim meg beige, hát, ahhoz is ultragáz lesz a piros-fekete téli kabátom, bár az átmeneti vajszínű, amit nagymamámtól kaptam, tehát nem a legújabb divat. Bakker, elég viccesen nézhetek ki:D
2015. febr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Egyszerűen van amikor a funkció fontosabb, mint a divat v az ízlés, pl. síelni vagy kertészkedni se megy senki derékvillantósban, úgy ahogy játszótérre sem.

Egyszerűen nem tudod naponta hordani a tisztítóba a szövetkabátot, amikor a gyerek összehomokozza a lábával, ha felveszed megvígasztalni, vagy leeszi a gyerek, belenyomja a kekszet stb... A dzsekis anyagút csak este bedobod a mosógépbe és másnapra a radiátoron megszárad.

Budavár első kerületben lakok, nem egy anyuka van itt, akinek szerintem 30 kabátja is van a gardróbjában (a futódzsekitől kezdve a nercbundáig), de még senkit se láttam szövetkabátban vagy a linkelt derékvillantósban a játszótéren. Mindenki a kényelmesben viszi a gyereket a játszótérre és mivel előtte vagy utána megy ügyet intézni a gyerekekkel, így látom őket a gyógyszertárban,postán vagy a hivatalban is.

Viszont ha este látom valamelyiket, amikor egyedül megy valahova, na akkor előkerül a magassarkú vagy a szövetkabát. De ugyanőket látom reggel széldzsekiben futni.

De merem állítani, hogy akinek csak egy kabátra van pénze, az meg megveszi a legpraktikusabbat és azt hordja mindenhova, nem a derékvillantósban megy mínusz 20-ban a falu másik végére meglátogatni a nagyit.

Szóval kérdező ezen felesleges szenvedni, ha megnéznek, akkor nem azért, mert kinéznek, hanem csodálkoznak,h h a francban tudod megoldani,h állandóan tiszta legyen a kabátod, vagy hogy a francban nem fázol fel, amikor 5percenként kell hajolgatni a gyerek fölé a homokozóban. Légyszi most pedig oszd meg velünk a titkot:)

2015. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!