Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » égő így öltözni babakocsi...

égő így öltözni babakocsi mellé utcára? (link) csakk mert inden más anyuka ilyesmiben van (link)

Figyelt kérdés

nekem van "A" vonalú és egyenes vonalú szövetkabátom,anno szőke voltam (egyenlőre nem merem visszafesteni, mert anyaként babakocsival, önkormányzathoz menve, vagy egyéb helyekre, olyan érdekesen érzem amiatt magam, hogy mások másmilyenek, magyarán vegyülni próbálnék, de valahogy nem vagyok önmagam.

a kabátaim ilyesmik(csak nem feltűnő gombokkal):

[link]


[link]


a hajam ilyen volt,amit szeretnék vissza, de erősen meggondolom:

[link]



most így néze ki kb

ilyen kabát:

[link]


ilyesmi haj, csak rövidebb:

[link]



hogy vegyüljek a sok pufis kabátos, hétkönapi kinézetű anyukák közé

nem aarok feltűnést az utcán..


túlnyomóan ilyeneket látok pl.:

[link]


[link]


2015. febr. 13. 18:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, Te hány éves vagy?? Ki foglalkozik azzal, hogy mi van rajtad??? Kicsit sokat képzelsz magadról, ha azt hiszed, hogy mindenki téged bámul. Úgy kell öltözködni egy babakocshoz, mint nem babakocsihoz. Azt kell felvenni, amiben jól érzi magát az ember. Hidd el, nem kell "vegyülni". Ezt senki nem várja el tőled. Itt te vagy az egyetlen, aki azzal foglalkozik, hogy milyen ruha van más anyukákon.
2015. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, hol laksz?
2015. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
én például olyan rövid kabátot télen soha nem is veszek fel, mint amilyet te szeretsz. Ez már gyerek előtt is így volt, számomra abszolút nem jó, fázik benne a derekam. Ezért marad a hosszú. Alapvetően pedig az az elsődleges, hogy tudjak a szerelésemben szórakozni a gyerekkel, erdőben, játszótéren, mindenhol. Ehhez meg szerintem nem épp a szövetkabát a legjobb. Így én felváltva öltözök attól függően, hogy gyerekkel vagyok-e vagy sem. De szerintem pont senkit nem érdekel sem a szerelésed, sem a hajad színe, öltözz úgy, ahogy neked tetszik.
2015. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

attol függ hol élsz,milyen körökben mozogsz..

Ha Budapest belvárosában és az elit kerületekben akkor nyugodtan öltözködhetsza ahogy akarsz, nagyon sok jól öltözött babakocsis anyukát láttok (V.ker/Andrássy út környéke/budai részeken) akik a korukhoz megfelelően vannak felöltözve divatosan és márkásan de persze elegánsan a mai divatnak megfelelően.

Ha a Havannán laksz(bocs a hasonlatért) és mindenki olcsó puffi kabátba jár a játszóra, akkor nem olyan fontos hogy szövetkabátba menj.

2015. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
95%
Most mi a problémád pontosan? Szerintem csak hisztizel itt unalmadban. Jézusom! Ezeknél nagyobb bajod sose legyen, komolyan. Te a Brendon legújabb babamagazinjából veszed az öltözköési tippeket? Már, hogy a babakocsi színe mellé kell öltözködni. Komolyan, megnevetettél.
2015. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

én elégé elegánsan és divatosan öltözködőm, sportosan elegáns stílusú vagyok

nekem nagyon tetszik a stokke de mondjuk piros színben vagy feketében esetleg lila. de ez nem jelenti azt hogy a kocsihoz öltöznék XD

van egy urbo2 babakocsi [link]

ez is elegáns vagy egy orbit baby stroller

[link]


Mondjuk az ciki ha valaki tetőtől talpig ki van öltözve és egy ócska babakocsit használ. Ilyet láttam már, hidd el sokkal kiábrándítóbb mint ha mondjuk zöld babakocsid lenne és türkiz ruhában tolnád

24.vagyok

2015. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
48%

* zöld stokke és türkiz ruha

amugy olyan a kérdésed mintha azt kérdeznéd..

Ha ezüst autóm van akko öltözködjek az autó színéhez XD

2015. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Vilcsianyuja ***** válasza:
58%
Páran félreolvastak valamit. A kérdezőnek nem az a gondja, hogy melyik szín passzol a babakocsijához, maga is túlzóként említett egy ilyen reklámot. Az a gondja, hogy úgy érzi, a stílusával nagyon elüt egy babakocsit tologató átlag anyukától, és ezért az emberek negatív előítélettel tekintenek rá. Miért lenne felesleges a kérdés? Azt kérdezi, hogy szerintünk simuljon-e be a main streem-be, vagy tartsa meg a szülés előtti stílusát. Születtek már ennél sokkal feleslegesebb kérdések is...
2015. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

én Bp-en élek, itt aztán minden stílusú anyuka megtalálható :) beszélgettem már játszótéren kosztümös anyukával is meg punk, kakastaréjos hajú anyukával is :)

én idén télen magassarkú csizmát vettem, bár már nem babakocsis a gyerekem, nem is kell már utána rohannom. én is pufi dzsekit hordok, de csak mert meleg és fázom. olyat vettem ami ráér a derekamra mert nem szeretnék felfázni! mikor babakocsit toltam akkor lapos talpú csizmát vagy papucsot hordtam mert az volt kényelmetlen. sportcipőt és macinacit nem vennék fel utcára, mert abban nem érezném jól magam. nem hiszem, hogy ezek számítanának és pláne nem hiszem, hogy bele kéne olvadni a társadalomba :) legyél ápolt és érezd jól magad a bőrödben. őszintén nem hiszem, hogy mindenki veled foglalkozna ;)

2015. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
94%
Anyááám, most jöttem rá, hogy eszerint én vér ciki lehetek. Engem valahogy baromira nem érdekel, mi van rajtam, amikor lemegyünk a gyerekkel, sokkal inkább köti le a figyelmemet, hogy őrá mit adok, az elég meleg-e, nem túl meleg-e, és vajon mennyire kényelmes neki. Fodrásznál amióta megszületett, nem voltam, mert ugyan mikor, így aztán szőkéről én is barnára váltottam, de nem vettem észre, hogy a társadalmi megítélésem egy jottányit is változott volna. Lehet, hogy azért, mert amerre én járok, ott ugyan minden anyuka pufikabátot hord, de senki nem hajszín alapján értékeli a környezetét…
2015. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!