Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » égő így öltözni babakocsi...

égő így öltözni babakocsi mellé utcára? (link) csakk mert inden más anyuka ilyesmiben van (link)

Figyelt kérdés

nekem van "A" vonalú és egyenes vonalú szövetkabátom,anno szőke voltam (egyenlőre nem merem visszafesteni, mert anyaként babakocsival, önkormányzathoz menve, vagy egyéb helyekre, olyan érdekesen érzem amiatt magam, hogy mások másmilyenek, magyarán vegyülni próbálnék, de valahogy nem vagyok önmagam.

a kabátaim ilyesmik(csak nem feltűnő gombokkal):

[link]


[link]


a hajam ilyen volt,amit szeretnék vissza, de erősen meggondolom:

[link]



most így néze ki kb

ilyen kabát:

[link]


ilyesmi haj, csak rövidebb:

[link]



hogy vegyüljek a sok pufis kabátos, hétkönapi kinézetű anyukák közé

nem aarok feltűnést az utcán..


túlnyomóan ilyeneket látok pl.:

[link]


[link]


2015. febr. 13. 18:38
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

8-as épp arra hajtok, hogy velem ne foglalkozzanak mások


szőke haj után a barnára váltással is óriásit változott a társadalom hozzám való viszonyulása valahogy, de ezt korábban mondták is előre

2015. febr. 13. 18:52
 12/33 A kérdező kommentje:

10

a babakocsirekláokban még az anya öltözéke is jóformán egy színű a babakocsival.


piros babakocsi mellé, fekete kiegészítőkkel,anyuka piros kabát, fekete csizma...


ez persze túlzás


én csak annyiban akarok harmóniában lenni, hogy ne tűnjek fel, viszont nem találom még önmagam az anyaságban.

2015. febr. 13. 18:54
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy ezt csak beképzeled?
2015. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

mire gondolsz?


tényleg inkább "sportos" anyukákat látok.

2015. febr. 13. 19:03
 15/33 anonim ***** válasza:

baba előtt farmerben nem mentem ki az utcára, utána már igen,

sosem jutott eszembe a babakocsihoz öltözni

amikor elkezdtünk játszótérre járni, az elegáns cipők helyett vettem egy játszótérre való kényelmeset (amit csak oda veszek fel)

amúgy úgy járok a babával, mint előtte, relatíve elegánsan, miniszoknya is akár, persze nem tűsarkú..., szövetkabát, stb.

a pelenkázótáskával volt bajom előtte, hogy milyet vegyek, aztán végül is kb 2szer ha vittem a babakocsival, mert mindig kocsival mentünk, ha olyan hosszú útra mentünk, hogy kellett, egy kínaiboltos piros orkán válltáskát vettem, amúgy a minimálcsomagot betettem a nagyméretű "elegáns" táskámba.

de tényleg ne foglalkozz ezzel, érezd jól magad, légy önmagad, és fontos a kényelem meg a praktikum!

2015. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

Úgy öltözz, hogy jól érezd magad. Én speciell pont a "túlnyomó" kategória vagyok, kényelmes, hétköznapi. Sőt, merészelek szabadidőruhában kimenni az utcára. Hát, biztos nem fordulnak meg utánam tömegével az emberek, hogy hú, milyen csinos... De valahogy túlélem :) Te is próbálj meg megbarátkozni anyai mivoltoddal, aztán ha te anyaként is szeretnéd folyatni a divatos, elegáns megjelenést, akkor öltözködj ennek megfelelően. Mondjuk én előbb nézek furcsán (esetlegesen, mert hát emberből vagyok) egy hosszú műkörmös, telibesminkelt, ékszerrel teliaggatott anyukára, ezek szerintem felesleges flancok kisgyerekes anyukának. A körömmel meg lehet sérteni a babát, az ékszereket meg leszakíthatja. A sminket meg "rápuszilhatja".

Az, hogy kabátot kell venni, az evidencia. Ha éppen egy elegánsabb vagy divatosabb darab, az már mindegy.

2015. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
86%
Túl sok időd van gondolkozni hülyeségeken és másokkal foglalkozni, most komolyan ez a legnagyobb problema hogy a babakocsi tologatasahoz mit vegyel fel, meg milyen szinu legyen a hajad, jézus.....
2015. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Édes jó Istenem! Komolyan van, aki ennyit foglalkozik a külsőségekkel? Tiszta vagy? Jól érzed magad a bőrödben? Ennyi. A többi csak rizsa.
2015. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ez engem mennyire nem érdekel! :DDD Megyek egy előkapott farmerben és pulcsiban, és fetrengek az egy évesemmel a betonon, ha épp ahhoz van kedvem. Soha el nem gondolkodnék sem azon, hogy a hajam színe megy -e a babakocsihoz, vagy hogy beleillik-e a kabátom fazonja a sok pletykás, unatkozó divatmajom közé. Elvesztetted a LÉNYEGET! Túl sok energiát pocsékolsz tökéletesen felesleges dolgokra! N31
2015. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez az eddigi legfeleslegesebb kérdés, amit ezen a fórumon olvastam. Kérdező, te hány éves vagy? Kit érdekel, hogy milyen a hajad, meg milyen volt, meg milyen ruhában vagy amikor gyereket sétáltatsz. Az élet minden területén ilyen határozatlan vagy?
2015. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!