Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Többgyerekesesk! Hány babakocs...

Többgyerekesesk! Hány babakocsit használtok/használtatok, és hány gyerekhez?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van, a 3. 2,5hónapos. A férjem azért pampog, mert megint másik kocsit szeretnék. Szerinte mások nem cserélnek minden gyereknél. Szerintem meg többen is, mint gondolná.

Ha nagyobb korkülönbség lenne a kicsik között, akkor egy fellépő nekünk is elég lenne, de 2év sincs, így szükséges egy testvérkocsi. A múltkor is alig bírt állni a fellépőn a 2évesünk, úgy el volt fáradva. Az 1. gyerekkel 2 babakocsink volt, a nagyobbat nem szerettem, eladtam, a kicsi esernyőt megtartottam tartaléknak (örököltük, "ezer éves", pár ezer forintot érhet). A nagy helyett vettem egy másikat, plusz mellé egy használt, de jobb minőségű esernyőkocsit. Imádom mindkettőt, de kell az a testvérkocsi… Természetesen a meglévőket eladnám, így nem kerülne olyan sokba a csere.


Nálatok hogyan alakult ez a dolog?



2015. márc. 2. 23:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

1 gyerek


van egy komolyabb babakocsija

meg így hogy nagyobb, egy egyszerűbb esernyője csukhatója


(meg egy harmadik kocsi amivel befürödtem, az a lomosban van)

2015. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

*utolsó vagyok látom több gyerekesekhez szól


a testvérének (kb 2 év múlva) ugyanez a két kocsija lesz, átmosom és semmi bajuk(hacsaknem elköltözünk, mert akkor veszek nagyobbat, most az emeleti lift nélküli lakásunk miatt egy egyszerű kicsi van amiben nem tetszik hogy nem rugózik)

2015. ápr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mióta kiírtam a kérdést, már vettünk egy britax b dualt használtan. Imádom! Annyi "hibája" van csak, h egy esernyőkocsihoz képest sok helyet fog a csomagtartóban, meg dög nehéz. De persze ezekre felvoltam készülve. Viszont minden van hozzá, ami csak kell. Már nem egyszer kellett használnunk, nagyon örülök, h van.


[link]

2015. ápr. 24. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!