Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nem hordozhatom, de a babakocs...

Nem hordozhatom, de a babakocsiban már nem mindig érzi jól magát. Megoldás?

Figyelt kérdés
Fél éves, nem ül még, de azt se mindig szereti, ha feküdnie kell végig. Olyankor elkezd nyüsszögni és én vihetem kézben, miközben tolom magam előtt a babakocsit. Hordozóba (kenguru, mei tai, SSC...) pedig nem tehetem, mert járunk gyógytornára és a konduktor azt mondja, csípőjének most értana, ha terpeszben lenne. Van valami megoldás, amivel átvészelhetem addig, míg a sportrészbe belenő?
2015. júl. 30. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Babakocsit próbáltad fentebb tenni? Úgy értem a fekvő és az ültető "mód" között? Nekem bevált, mert így tudott jobban nézelődni, de mégsem ült. Ettől függetlenül volt hogy ásványvizes fél literes flakont, egyebet kellett a kezébe adnom, ami új volt és érdekes és így elvolt.
2015. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Emeld feljebb a háttámlát, de ne teljesen ülőbe.
2015. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A mei tai tuti nem árt a csípőjének.
2015. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem órákat sétáltok, akkor a hordozóba is viheted, ha olyan a babakocsid amire rá lehet tenni.

Vagy ahogy már írták, félig döntött helyzetbe tedd a babakocsit.

Illetve ami még a kislányomnál bevált, ha hasra fordítottam a babkocsiba. Külső szemmel vicces lehetett ahogy csak egy fej látszott ki a kocsiból, de ő meg imádta.

2015. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Döntsd meg a sportrészt.
2015. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, akkor megdöntöm, csak eddig nem tudtam, hogy szabad-e ilyen félig döntött helyzetben vinni, amíg nem tud ülni. Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 30. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!