Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok nekem hordozókendőt?

Ajánlanátok nekem hordozókendőt?

Figyelt kérdés

3 hónapos lesz a fiam, babakocsiban sír. 2 héten keresztül amit lehetett kipróbáltam, feladtam. (Nem fázik, nem éhes, nem álmos) egyébként amint felveszem és elindulok vele ölben egyből megszűnik minden probléma ezért erre gondoltam.


A fejét tartja de nem stabilan, néha hátraejti.

Egy hónapja volt 5,4 kg, szerintem simán van 6 kg felett most. Legalább 6-7 hónapos koráig hordoznám, utána ha tud ülni csak jó lesz a babakocsi megint, legalábbis remélem.

Jó lenne, ha nem lenne túl bonyolult a megkötése.

Árban nem tudom hogy mozognak, nagyon sokat nem szeretnék költeni rá.

Rendelni szeretnék, megköszönném, ha linkelne is valaki egyet nekem.


Köszönöm ha válaszol valaki!



2015. dec. 20. 15:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sok mindent mepróbáltam már babakocsiban, de a hasonfekvést pont nem, köszi a tippet! A babám hason alszik bár csak akkor tudom hasra tenni ha már félig elszenderült (háton nagyon rosszul alszik max 20 perc és felkel) szóval szerintem babakocsiban is csak úgy menne ha előtte altatnám is, különben lehet nem tudnám letenni, meglátjuk.
2015. dec. 26. 06:42
 12/15 anonim ***** válasza:

[link]

Szia! Itt a nyíregyházi klub honlapcíme.

2016. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm de úgy néz ki nem jön be ez sem. Most úgy sétálunk, hogy elaltatom mielőtt a babakocsiba teszem és 40 perc múlva jobb, ha közel vagyunk a házhoz. Én arra gondoltam inkább a sok inger zavarhatja vagy nem tudom, magamrakötve is voltunk sétálni de úgy is sírt. :( Talán majd az idő mint mindent...
2016. jan. 18. 18:45
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán van hordozosklub, ahol párszáz ftert tudza
2016. febr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már mindegy, próbáltam még valami másik fajtát de azt hiszem előre kellett volna gondolkozni és újszülött kora óta használni. Valahogy nem szereti.

2016. febr. 17. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!