Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek érdemes majdnem 1...

Szerintetek érdemes majdnem 1 éves babának fordítható tolókaros babakocsiban gondolkodni vagy megteszi egy sima esernyőkocsi?

Figyelt kérdés
Még a nagy 3in1 babakocsit használjuk, de szeretném lecserélni, mert ugye a hordozót meg a mózest már nem használjuk és sportrész is nehéz, és menetiránnyal szembe tolni nagyon kényelmetlen. Szeretnek egy könnyűt, egyszerűt, de vacilálok egy forditható tolókaros Joie Mirus vagy egy sima esernyőkocsi kocsi között. Van még értelme fordítható tolókarost venni? Vagy mostmár szivesebben nézne előre mindig? Amikor megfordítom, úgy tűnik tetszik neki, de keveset használtam úgy, mert nagyon nehéz úgy tolni a miénket.
2017. márc. 14. 10:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én az előbb ittam egy pohár vörösbort és tuti az az aljas az oka, de én itt röhögök, hogy minek babakocsi a babának ahhoz, hogy gondolkodjon.. :D :D :D
2017. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez jó :D :D
2017. márc. 15. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!