Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek olyan színű...

Szerintetek olyan színű babakocsit kaptam, amilyet rendeltem? Baj lehet a látásommal?

Figyelt kérdés

Az üzletben, mikor jártunk nem volt szürke babakocsi, ezért rendelni kellett. Mikor megérkezett, kiakadtam, hogy én nem ezt a szint választottam, de az üzlet szerint ez az és nem tudok mit tenni.


[link]


[link]


2017. okt. 16. 12:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
97%

"Ha Ön vásárol egy terméket, és az hibás, nem úgy néz ki vagy nem úgy működik, ahogy azt megvételre hirdették, a kereskedőnek az uniós jog értelmében meg kell javíttatnia vagy ki kell cserélnie azt, illetve árengedményt kell adnia, esetleg az egész vételárat vissza kell térítenie."



[link]


Lehet továbbra is mörcögni, hogy pedig ugyanaz, mikor nem, meg le is pontozhattok minuszba is, ha sikerül, attól még nem lesz ugyanaz a szín. És ráadásul még cserélni vagy pénzt visszaadni is kötelesek. Nem kötelező elhinni, utána is lehet nézni! Úgyhogy, kedves Kérdező, menj a boltba, esés kezdj el intézkedni!

2017. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Az alját mi kértük, hogy fehér legyen, szóval azzal nincs gond. A katalógus képen az üzletben és itthon is a monitoron keresztül világos, ezüstös szürke babakocsi volt, olyat rendeltünk és majd kiszállították. Amit kaptam, az az én szememben is inkább sötétebb szürkés-barnás babakocsi. Azt mondták, hogy a betűk és számok stimmelnek, szóval ennyi eltérés van a valóság és a szerkesztett kép között, ők nem hibáztak. De azért én elég felháborítónak tartom, mert ezt elmondhatták volna az üzletben is rendeléskor, mikor mondtam, hogy nekem világos szürke babakocsi kell.
2017. okt. 16. 13:25
 13/25 anonim ***** válasza:
56%

És most nem is veszik vissza?

Én elállnék a vásárlástól, szerintem tök ronda színű amit küldtek, amit te szerettél volna tényleg nagyon szép.

Megértem hogy kiaakadtál.

2017. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
74%

Nem olyan valóban, de ha interneten vásároltad akkor 8 napon belül elállhatsz a vásárlástól és vissza kell kapd a pénzt, persze ha nem használtad még.

Azért amit kaptál az sem csúnya, én barnának látom, szeritem teljesen unisex szín az is. Ráadásul lehet úgyis hamar lecserélitek egy könnyebb kocsira, elég monstrumnak néz ki.

Amúgy szép az a szürke amit szerettél volna, de lehet hogy az hogy fehér legyen az alja csak ebben a barnásabb árnyalatban van. Nézz utána a neten hogy valóban van-e olyan összeállításban ahogy kérted, és dörgöld az orruk alá :)

Nyugodtan állj el a vásárlástól, ha nem tetszik.

2017. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem ugyanaz a szin, mas a szinkodja is.

Rakeresem es megtalaltam azt, amit kaptal, szerintem az a BB-113 (melegszurke).

Amit akartal pedig BB-101 (vilagos szurke).

Szerintem ezt kaptad: [link]


Ezt akartad: [link]

2017. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
64%
Nem ugyanaz, ezèrt nem merek rendelni!
2017. okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy a kettővel előttem lévő irta nem ugyanaz. Próbálj ez alapján reklamálni. Leget hogy az általad kért fehér alja zavarta meg őket, mert gondolom a szinkombinálciók fixek. Vagy az a szin van belőle amit kaptál vagy a kinézett ezüstszürke de fekete aljal.
2017. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
58%
Nem ugyan az a két kocsi, de tényleg szebb, amit kaptál. Ha neked nem tetszik, reklamálj. :)
2017. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
95%

Hát azért az a reklamáció nem lesz olyan egyszerű, ugyanis a vevő (aki egyben a kérdező is) saját maga is elmondja/elismerte, hogy Ő KÉRTE fehér aljjal.

Most én is ránéztem, sokféle babakocsi van abból a típusból, de világosszürke fehér aljjal NINCS! Még a webáruházba sem.


Bocs, hogy ezt mondom, kérdező, de nyilván nem fognak a kedvedért egy új fajta típust, számozást gyártani.


A 15-ös által bemásolt linken, ha megnézitek jobb-bal képeket, ennél a márkánál nincs olyan típusú babakocsi, amit a kérdező szeretett volna (világosszürke fehér aljjal).

2017. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
28%

Most akkor üzletben vetted àt vagy neten vetted? (Mert azt ìrtad legutóbb hogy kiszàllìtottàk)


Bàr szerintem mindegy màr, mivel kibontogattad, összeraktad, gyakorlatilag a kerekèn àll, ezèrt ezt màr vissza nem veszik!


Ès tènyleg sokkal szebb mint amit kaptàl!

2017. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!