Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek olyan színű...

Szerintetek olyan színű babakocsit kaptam, amilyet rendeltem? Baj lehet a látásommal?

Figyelt kérdés

Az üzletben, mikor jártunk nem volt szürke babakocsi, ezért rendelni kellett. Mikor megérkezett, kiakadtam, hogy én nem ezt a szint választottam, de az üzlet szerint ez az és nem tudok mit tenni.


[link]


[link]


2017. okt. 16. 12:05
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Üzletben szerettük volna venni, el is mentünk, de nem volt készleten szürke, ezért rendelni kellett és kiszállították, nem kellett újra elmenni az üzletbe érte.

Valaki írta, hogy csak miattam nem fognak olyan babakocsit készíteni, amilyen nincs is. Nyilván ezt én is tudom, de mikor azt mondtam nekik ott személyesen az üzletben, hogy világos szürkét szeretnék fehérrel, akkor szerintem jelezniük kellett volna, hogy ez nem lehetséges. De ez elmaradt. Azt mondták oké, adtunk előleget, majd 6 hét múlva megérkezett ez a babakocsi.

2017. okt. 16. 23:12
 22/25 anonim ***** válasza:
67%

Hát, kérdező, akkor nincs más hátra, mint eldöntöd:

- vagy megbarátkozol a gondolattal, hogy ilyen marad a kocsi (mellesleg szerintem ez a szín praktikusabb, mert kevésbé feltűnő, ha piszkolódik)

- vagy ragaszkodsz a világosszürkéhez , de akkor fekete alja lesz és kicserélteted, ami nem lesz egyszerű folyamat (mivel Te kérted fehér aljjal), ráadásul, mint írtad, boltban nincs, csak raktáron, tehát vissza kell küldeni a babakocsit as saját pénzeden (mert az elállási jogban az is benne van, hogy a vevőt terheli a visszaköltség) és várni, amíg megjön a világosszürke (19-es)

Persze, ez utóbbi variáció csak akkor működik, ha még nem használtátok a babakocsit.

2017. okt. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
61%

Ha nagyon akarod az elsőt, akkor tegyél érte. Megoldás biztos van.

De szerintem ez is nagyon jól nézz ki, nekem nagyon tetszik.😚

De ha ez is marad, használjátok egészséggel, gyönyörű ez is😚

2017. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
75%
Nézd, ha azt mondják, ez ugyan az, mint amit rendeltél, hazudnak. Még azt be is lehetne magyarázni, hogy más a monitoron a színárnyalat. DE. A díszvarrás azon, amit rendeltél, fekete, ezen, amit kaptál, meg fehér. Azt azért nem lehet a monitorra fogni. Hívd fel a fogyasztóvédelmet, mondd el, mi volt, meg fogják mondani melyik jogszabály melyik paragrafusára hivatkozva vidd vissza. Mivel nem személyesen vetted át a boltban, hanem kiszállították, élhetsz a 14 napos elállási joggal. De ha csak 'naiv anyuka'-ként mész oda, leráznak. Határozottnak kell lenni.
2017. okt. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
28%

Őszintén szólva nekem tetszik így is, szép babakocsi és ahogy látom az ára is meggyőző.

Ha könnyű tolni és irányítani akkor én is veszek egyet tökmindegy milyen szürke színben! :)

2017. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!