Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Le fognak nézni miatta a mai...

Le fognak nézni miatta a mai fiatal anyukák?

Figyelt kérdés
Nem szerettem volna mai "modern" babakocsit amikkel mostanság szaladgálnak az anyukák ezért külföldtől rendeltem egy kicsit hagyományosabbat. De attól félek ki fognak nézni miatta...
2018. máj. 27. 22:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

Hat kit erdekel:DD jaj istenem... Engem meg a szuletendo kisfiam nevevel piszkalnak,a megjegyzem vadidegen anyukak mert nekik nem tetszik,meg azzal hogy jaj szegeny gyerekek mit fognak szolni mert igy szetvagyok tetovalva,nameghat a piercingjeim.. Szerinted?:) Igy jartak:)

Ha neked mas az izlesed,nyugodt szivvel tarts ki mellette. Javaslom a babadat is arra neveld,hogy ne adja fel majd az egyeniseget a tomeg akarata es elvarasa miatt.. Enis igy fogok tenni az en babaimmal:)

2018. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%
Kerdezo, ha ettől félsz, akkor miért rendelted, hm?
2018. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, őszinte leszek. Életemben nem néztem más anyuka babakocsiját, a lehető legkevésbé sem érdekel, és azt sem tapasztaltam hogy bárkit érdekelne hogy én miben tologatom a gyerekeimet. Minden rossz indulat nélkül szerinted ki a fenét fog érdekelni hogy klasszikus e a babakocsid?
2018. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
4-esnek van igaza. Kit érdekel, hogy másnak milyen babakocsija van. Egyet nem tudnék felidézni a környezetemből, mert rá se hederítek máséra. A lényeg, hogy neked megfeleljen!
2018. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
37%

A megszállott hurci anyukák pusztán a babakocsi miatt le fognak nézni. Szóval ne aggódj. Hurcizz! 😊

Viccet félretéve, a legtöbb anyuka nem foglalkozik ilyenekkel.

2018. máj. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm ☺️☺️ Csak azért gondoltam, mert tőlem pl egyből azt kérdezték a "plázacica" ismerőseim, hogy milyen babakocsi lesz. 😁

De persze senki nem mondta, hogy rossz, csak, hogy neki a mai divatú jobban bejön ☺️

2018. máj. 28. 00:23
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
Mit jelenet az,hogy modern illetve hagyományos babakocsi?Megkülönböztetünk olyat?Amúgy meg aki a fene nézi?Sosem jutott eszembe,hogy nézzem,ki milyet vett.
2018. máj. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok plázacica, de megnézem a babakocsikat, de nem azért, hogy más anyagi helyzetét méregessem. A funkció, kialakítás érdekel. A legjobb a gyereknek.
2018. máj. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%

😂 World first problem


Én aztán telibeszrom, milyen babakocsid van.

2018. máj. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%
Mindig megnézem a babakocsikat,és épp úgy megdöbbenek hogy a pénzes csajszi egy ezer éves,szakadt kocsit tol,ez komoly mondom éveket vártak a babára,és egy rendes babakocsit nem tudott venni. De a 16 éves kis barna leányzó akinél derékig ér a gaz és a szemét a kapuban,stokkét tologat. Mindkettő személyes tapasztalat.
2018. máj. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!