Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Le fognak nézni miatta a mai...

Le fognak nézni miatta a mai fiatal anyukák?

Figyelt kérdés
Nem szerettem volna mai "modern" babakocsit amikkel mostanság szaladgálnak az anyukák ezért külföldtől rendeltem egy kicsit hagyományosabbat. De attól félek ki fognak nézni miatta...
2018. máj. 27. 22:09
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

"Graco Quattro Tour Deluxe

A Graco Quattro Tour Deluxe babakocsi rendkívül stabil és biztonságos, kialakítása hagyományos és nagyon esztétikus."

Hagyományosabb alatt nem az 500 évesekre gondoltam, de ezt már említettem.

2018. máj. 28. 16:53
 22/27 anonim ***** válasza:
66%

Nem írta mindenki azt. Meg szoktam nézni, hogy milyen kocsival közlekednek, mert érdekel, keresem a tökéletes kocsit a következő gyereknek.


De ki nem nézem a másikat, mert olyan kocsit tol, ami nem a legújabb.


Eleve nem feltétlenül az a legjobb. Pl.: a kagylós kialakítás elég népszerű, de ortopédiailag nem a legjobb. (Ugyanakkor a 3 in 1 nem mai divat, régóta vannak)


De a tiéd se kellene. A textilmózes szűk, anélkül pedig csak kifelé fordítva tolhatod a gyereked. Nem túl szerencsés pici gyereknél.

2018. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
66%

Igen, valahogy úgy, mint a 22-es.


Te divatnak nézed a "cserélgethetőset", pedig inkább praktikum. Kényelmesebb is a gyereknek egy tágas merev mózes, mint egy textil a sportba préselve.

2018. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
37%
A legjobb valasztas. Tesomeknak van ilyen a nagyobb lany hasznalta. A kicsinek vett modernet de valamelyik nap mondta hogy hamarosan elokerul a regebbi mert sokkal jobban szereti. Oriasi kosara van konnyu tolni es osszecsukni. En is ilyet szerettem volna, vegul hasznaltan vettem egy masikat, de ha nagyobb lesz es kocsit kell valtani biztos ilyet veszek.
2018. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
75%

Akkor most mondom, hogy tudd előre. Az anyaságról MINDENKINEK megvan a véleménye, annak is, aki életében gyereket nem látott soha. Mindenki jobban tudja, hogy milyen színű és típusú eszközök, ruhák azok, amikk a te gyerekednek kellenek és persze mindenkinek van egy barátja, akinek tankönyvbe illő gyereke van. Amiikor találkozol egy ilyen mintaszülővel, aki szerint még a gyereket megfogni sem vagy képes 9 hónap együtt létezés után, akkor kell az én bölcs nagyapám szavaira emlékezni:

Kislányom, a vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.


Ha mindig meg akarsz felelni más anyukáknak, akkor bizony nagyon zaklatoott hónapjaid lesznek. Tessék ejteni a többiekre, ha nagyon tanácstalan vagy, ott a szakirodalom (már persze akkor, amikor azok nem mondanak ellent egymásnak... Még amíg terhes voltam, a jó gyógypedagógus bennem végigolvasott vagy 3-4 könyvet a hozzátáplálásról, egy mondat átfedés nem volt bennük. Jókat röhögtünk a férjemmel rajta.), az orvos (aki ugye megint 50 félét mond) és esetleg a nagyszülők (ha nem az a kioktatós fajta.) Tanuld meg hamar, azzal kommunikálj, aki képes lenézés nélkül válaszolni akkor is, a bődületes csacsiságoot kérdezel -- ergo elfogad olyannak, amilyen vagy. Aki meg csak kioktatni akar, az vegyen magának kutyát.

2018. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti és utolsó: nagyon köszönöm :)
2018. jún. 3. 11:43
 27/27 anonim ***** válasza:
78%

Ez egy teljesen mai divatú babakocsi, csak nem felsőkategóriás. Semmi baj nincs vele, egyébként én szeretem ezeket a fajta kocsikat, a nagyobbik gyerekemmel hasonló volt, és imádtam, mert könnyű irányítani, és jó sok cucc elfér az aljában.

A kicsinek multifunkciósat vettem (na az sem csúcskategóriás volt, ne gondold, egy Hauck-unk van), szeretem, nem rossz, de a régi, olcsóbb kocsink kényelmesebb volt, mármint nekem. A mostaninak sokkal kisebb a pakolója, és hiába, hogy állítható a tolókarja magassága, de kb. háromnegyed év után elkoptak a pöckök benne, ezért csak csutkára betolva tudom használni.


Egyébként ha már hagyományos babakocsi, nekem mindig is álmom volt egy ilyen: [link]

De azt hiszem, ez manapság marhára nem lenne praktikus se buszon, se autóval :D

2018. jún. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!