Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Le fognak nézni miatta a mai...

Le fognak nézni miatta a mai fiatal anyukák?

Figyelt kérdés
Nem szerettem volna mai "modern" babakocsit amikkel mostanság szaladgálnak az anyukák ezért külföldtől rendeltem egy kicsit hagyományosabbat. De attól félek ki fognak nézni miatta...
2018. máj. 27. 22:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Link?:) most már kiváncsi lettem.
2018. máj. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
57%
Én is nézegettem a babakocsikat, de a funkciók miatt nem azért, hogy kiröhögjem, hogy neki nem tellett 4 kerékre, csak 3-ra. :D
2018. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel, hogy milyen az a hagyományos babakocsi :)
2018. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
61%
Én személy szerint mindig néztem a babakocsikat ,hogy legyen valami támpont arról, hogy milyen a számunkra megfelelő . Nekem nagyon tetszenek a modern babakocsik is ( otthon még nem láttam de Angliában pl nagy divat a szőrmés babakocsi ... a hidegráz tőle..) Viszont tetszenek a nagyon régi típusú babakocsik is .. De még sem a kinézetre mentem ,hanem arra ,hogy a szempontoknak megfeleljen .
2018. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
53%

Én is azokkal értek egyet, akik szerint nem nézik meg egymás babakocsiját a szülők. Én pl. csak azt szúrom ki, ha valakinek ugyanolyan van, de nem beszélek vele erről.:)


Olyat viszont már láttam, hogy terhes nők vagy párok szólítanak meg téged, elégedett vagy-e a babakocsiddal, ha az tetszik nekik. Velünk is történt már ilyen, de ez abszolút nem rosszindulat. :)

2018. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Nem a pénz miatt nem akartam "mai divatú" cserélgetős babakocsit venni, nekem nem tetszik, milyen már, hogy 3 kereke van, vagy olyan mint egy tojás....

Mi ilyet vettünk, csak más szívű és vasi új. Ha minden igaz holnap hozzák.


[link]

2018. máj. 28. 12:22
 17/27 anonim ***** válasza:
73%

Ez lenne a hagyományos??

Azt hittem, hogy legalább valami kényelmes klasszikus mélykocsit rendeltél.

Legalább nyári gyerek lesz?

(Meg fog gyulladni a textilmózesben. Ha pedig téli, nem fog elférni benne overálostul.)

2018. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Miért is?
2018. máj. 28. 16:45
 19/27 A kérdező kommentje:
Azért nyilván van annyi eszem, hogy nyáron nem teszem bele a mózesba... nem is áll szándékomban azt használni
2018. máj. 28. 16:46
 20/27 A kérdező kommentje:

mindenki azt írta, hogy nem érdekel senkit, hogy milyen a babakocsi. A link után az első komment még is fikázás 😅

Októberi baba lesz. Nem 10kg-val fog születni. Tökéletesen el fog férni. Ha nem felébe meg a célnak nem is árulnák...

2018. máj. 28. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!