Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kisfiam három hónapos, körülbe...

Kisfiam három hónapos, körülbelül egy hónapja kínszenvedés sétálni vele mert ordít a babakocsiban. Ha kiveszem és fogom elhallgat azonnam, de amint visszateszem ordít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok. Mert így nagyon fárasztó vele sétálni. Hiszen kézben viszem,közben a babakocsit tolom. Aztán amikor elfárad berakom a kocsiba és elalszik,de addig fognom kell. Nem tudom kivárni mindig,hogy kellőképp álmos legyen,mert a.nagyobbik gyereket vinni,hozni kell az oviba.
2018. szept. 4. 13:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lát ki a babakocsiból.

A hordozókendőben is remekül tud nézelődni, onnan ugyanúgy lát, mint amikor ölben van. Csak a karod helyett a kendő tartja. Van két szabad kezed, tudsz segíteni a tesónak öltözni, foghatod a kezét út közben, a legkényelmesebb megoldás mindenkinek.

2018. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, melyik hordozó. Nekem olyan csatos van, amiben terpeszben ül, az jó a gerincének, és kötözni sem kell. Igaz, nem előre néz, de így is jól tud kukucskálni. Nálunk ez vált be. Próbáld ki. Nekem Liliputi van. Használtan elég jó áron hozzá lehet már jutni.
2018. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!