Vasaljátok a babaruhákat?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 09:49
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
63%
Sem ruhát, sem textil pelenkát nem vasalok. Nem gyűrődnek, max a pelenka egy kicsit, de annál mindegy.
2019. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
50%
igen
2019. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Van szárítógépünk, amint megszáradnak, összehajtom és elrakom őket. Nem gyűrődnek össze.
2019. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
57%
Nem, a body, meg a rugi nem lesz gyűrött mosás után, felesleges vasalni, higiénia miatt is felesleges, régen kellett, amikor még nem mosott ilyen jól a mosógép.
2019. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
67%
Csak a textil pelenkakat mert azok tényleg vállalhatatlanok tudnak lenni
2019. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
85%
Vasalok, nem csak a gyerekeket, hanem a sajatjainkat is. A játszótérre gyakran megyek treningnadragban, mert kényelmesebb abban homokozni, fogocskazni és a hajam is rövid. Nem is gondoltam, hogy ettől igénytelen vagyok, köszi az információt.
2019. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
66%
+1 a szárítógépnek. Abszolút nem gyűröttek a ruhák, szintén csak kiveszem és elhajtogatom.
2019. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
67%

Nem


Szárítógépben még az ineim sen lesznek gyűrödtek.


Teregetéskor figyelek, hogy hogyan.

Nyilván, ami olyan, azt vasalja az ember / kerülöm az olyat, lehetőleg nem is veszek a mindennapokra/


Pelust sajnos muszáj

De már nem is használom


Vettem olyat, ami nem vasalós


2. Gyerekre is veszek, többi megy portörlésre sztem


1-3 hóig vasaltam


Semmivel nem voltak szebbek a ruhák

2019. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
72%

Nem, teljesen felesleg. Érdekes nekem már 10+ éve sikerül úgy kiteregetnem, hogy utána semmit nem kell kivasalni. Nem rég pedig vettünk szárítógépet, ott aztán még inkább teljesen értelmetlen a vasalás, semmi nem gyűrődik meg.

Nem is értem mitől lesz valaki attól igénytelen, mert nem vasal.

Bár aki ismeretlenül igénytelennek nevez valakit, csak mert rövid a haja (??? nem is értem), nem vasalja hobbiból a ruhákat és néha mackónaci van rajta, az sok mindent elárul róla, ilyet max csak egy iszonyú szánalmas és primitív ember jelent ki. :) Pedig se a hajam nem hosszú és mackónacit se hordok, de eszembe nem jutna valakit emiatt leszólni, tiszta dedó komolyan.

2019. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
59%
Nem vasalok. Érdekes, nem gyűröttek a textilpelik, és a nagyfiam ruhái sem. Nahát. Mégsem vagyok igénytelen, minden nap fürdök, adok magamra. Wow. Vasalás nélkül ia lehet. Sőt, vasalóm sincs. Majd ha a nagy suliba megy, veszek az inghez az évnyitora, vagy kölcsönkérem anyósomét.
2019. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!